Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 55000
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dorota Nowakowska: Gwiazda "Rancza" po latach! Niebywałe, jak się zmieniła

Dorota Nowakowska dla wielu widzów na zawsze pozostanie Celiną Hadziuk z serialu "Ranczo". Sprytna bizneswoman, właścicielka firmy produkującej sery z koziego mleka i żona bywalca wilkowyjskiej ławeczki z miejsca podbiła serca fanów kultowej produkcji. Jak potoczyły się losy aktorki po zakończeniu emisji serialu?

Dorota Nowakowska: Gwiazda "Rancza"

Dorota Nowakowska urodziła się w 1964 roku w Warszawie. Ukończyła studia aktorskie na stołecznej PWST i bardzo szybko rozpoczęła karierę. Od 1987 roku możemy ją oglądać zarówno w filmach i serialach, jak i na deskach teatralnych. Swoje życie zawodowe związała również z dubbingiem. Jej głos pojawiał się w produkcjach animowanych już w latach 70. Widzowie mogli usłyszeć jej głos m.in. w serialu "Kapitan Grotman i Aniołkolatki", "Kaczych opowieściach", "Eugenio", czy "Scooby Doo i potwór z Loch Ness".

Szerokiej publiczności dała się poznać jako Wała Kałygina, kuzynka babci Józefiny w serialu "Plebania". Prawdziwą popularność zyskała jednak w 2006 roku, rozpoczęła pracę na planie serialu "Ranczo". W uwielbianym przez widzów serialu wcieliła się w Celinę Hadziuk. Jej bohaterka przeszła ogromną metamorfozę - ze skromnej i nieśmiałej żony pijaczka przeistoczyła się w pewną siebie bizneswoman, zarządzającą koncernem, produkującym sery i właścicielkę pięknego domu. Bohaterka zachwyciła fanów zaradnością, odwagą i zadziornością, a Nowakowska pokazała, że ma ogromny talent komediowy.

Reklama

W 2016 roku, ku rozpaczy fanów zakończono emisję serialu "Ranczo". Dorota Nowakowska na jakiś czas zniknęła z ekranów i zajęła się mniejszymi projektami.

Co słychać u Doroty Nowakowskiej?

Obecnie aktorka pojawia się głównie w spektaklach. Od lat związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. Już po zakończeniu przygody z hitem TVP pojawiła się w kilku filmach i serialach, zwykle jednak w epizodycznych rolach. Widzowie mogli podziwiać ją w serialach: "Przyjaciółki", "Echo serca", czy "Sama słodycz".

Wielu fanów serialu może też być zaskoczonych tym, jak gwiazda wygląda obecnie. Jako serialowa Celina Hadziuk przyzwyczaiła fanów do krótkich rudych włosów. Dziś aktorka zaskakuje nową fryzurą. Okazuje się, że Dorota Nowakowska jest... blondynką!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy