Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 19907
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Daje sobie czasem popalić

Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", pasjonuje się... akwarystyką i cygarami.


Reklama

Cezary Żak od zawsze uwielbiał przyglądać się pływającym w akwarium rybom. Przyznaje, że akwarystyka jest jego hobby, ale chwilowo musiał z niej zrezygnować i zadowolić się hodowlą karasi w oczku wodnym, które ma w ogrodzie.

- Miałem piękne akwarium, ale pewnego dnia chciałem pozbyć się z niego glonów i wlałem do niego nieopatrznie środek przeznaczony wyłącznie do oczek wodnych - powiedział Cezary w wywiadzie.

Akwarium uległo zniszczeniu, a aktor postanowił przez pewien czas odpocząć od zajmowania się rybkami. Nie znaczy to, że całkowicie zrezygnował ze swojej pasji.

- W dalszym ciągu akwarystyka to coś, co bardzo lubię. Każdy wyjazd wykorzystuję, by odwiedzać delfinaria i ogromne akwaria - mówi.

Inną wielką pasją popularnego aktora są... cygara. Oczywiście Cezary Żak nie pali ich codziennie. Robi to od czasu do czasu, by - jak twierdzi - podarować sobie odrobinę przyjemności.

- Aby zapalić cygaro, muszę mieć odpowiednią atmosferę i dobre towarzystwo. Kiedy chcę zapalić w domu, żona troszkę się krzywi, ponieważ nie lubi zapachu cygar. Zdarza mi się je palić latem na tarasie - opowiada znany z dwóch ról w "Ranczu" aktor.

 


Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Cezary Żak | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje