Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20813
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dają popis niezwykłych umiejętności komediowych

Artur Barciś i Rafał Rutkowski, czyli Arkadiusz Czerepach z "Rancza" i Długi z "Przepisu na życie", są gwiazdami nowego przedstawienia, które we wtorek weszło na afisz warszawskiego Och-Teatru. Ci, którzy widzieli ich już w "Mayday 2", twierdzą, że tak wspaniałego duetu komediowego nie było w polskim teatrze od czasu premiery... "Mayday", czyli pierwszej części farsy Raya Cooneya, w której także zagrali razem!

"Mayday 2" to dalszy ciąg przygód pewnego londyńskiego taksówkarza - Johna Smitha - który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan swego podwójnego życia. Nie przypuszcza, że los kiedykolwiek zetknie ze sobą jego dwie rodziny, a jego dzieci - syn Gavin i córka Vicky - zapałają do siebie pożądaniem, nie wiedząc, że łączą ich nie tylko wspólne pasje, marzenia i plany, ale także... ojciec!

Reklama

Wyreżyserowana przez Krystynę Jandę komedia Raya Cooneya jest kontynuacją wciąż granej na deskach Och-Teatru sztuki "Mayday" cieszącej się ogromnym zainteresowaniem widzów.

W obu przedstawieniach pierwsze skrzypce grają doskonale znany fanom programu "Dzięki Bogu już weekend" Rafał Rutkowski w roli Johna Smitha i od lat uwielbiany przez większość Polaków Artur Barciś wcielający się w Stanleya Gardnera.

Obok nich popis niezwykłych umiejętności komediowych dają na scenie m.in. Maria Seweryn, Monika Fronczek, Jerzy Łapiński oraz na zmianę - w roli Vicki - Olga Sarzyńska i Justyna Schneider, a w roli Gavina - Bartłomiej Firlet i Adam Serowaniec.

Na premierę do Och-Teatru jak zwykle przyszło mnóstwo gwiazd. Na widowni zasiedli m.in. Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", Tadeusz Chudecki, czyli Henio Wojciechowski z "M jak miłość", Magdalena Zawadzka, czyli Krystyna Sobańska z "39 i pół", Julia Pogrebińska i Katarzyna Figura, czyli Agata Gajewska-Pavoni i Marianna Szawarska z "Wszystko przed nami", Edyta Jungowska, czyli Małgorzata Antoniak z "Klanu", i Sylwia Gliwa, czyli Monika Zięba z "Na Wspólnej".

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z próby dla mediów, która odbyła się tuż przed premierą "Mayday 2", oraz zdjęcia gwiazd, które przyszły we wtorek do Och-Teatru, by oklaskiwać Rafała Rutkowskiego.


Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | seriale | Artur Barciś | Rafał Rutkowski | Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje