Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 20890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy będzie piąta seria?

W rozmowie z "Tele Tygodniem" Cezary Żak zdradził, czy będzie piąta seria "Rancza", gdzie wciela się w podwójną rolę księdza i wójta. Opowiedział również, jak bardzo praca na planie tego serialu wpłynęła na jego karierę. I to nie zawsze pozytywnie... "To moje prawdziwe przekleństwo" - mówi o swoich rolach w "Ranczu" czy "Miodowych latach".

"Nie ma decyzji, aby kręcić piątą serię" - mówi aktor, ale przyznaje, że jest jeszcze nadzieja. - "Wiem, że Telewizja Polska bardzo chce, ale scenarzyści serialu byli umówieni na cztery serie i w tej chwili pracują nad czymś innym. Ale... może kiedyś wrócą do "Rancza". Ten serial jest przecież cały czas powtarzany w telewizji".

Reklama

Jak jednak przyznaje Żak, dla jego kariery nie jest dobrze, że wójt i ksiądz są cały czas obecni na ekranie.

"To moje przekleństwo!" - wyznaje. - "Nie dostaję przez to innych propozycji. Wszyscy reżyserzy myślą, że na okrągło kręcę "Ranczo".

Niedawno miał rozmawiać ze znanym polskim reżyserem, który powiedział mu, że wiele razy chciał go zatrudnić, ale wie, że aktor ciągle pracuje w "Ranczu". A jak przyznaje Żak, praca w serialu zajmuje mu jedynie cztery miesiące w roku.

"Zresztą "Miodowe lata" też są ciągle emitowane w Polsacie. I to też jest moje prawdziwe przekleństwo. Podejrzewam, że cały 2009 rok będę wyłącznie aktorem teatralnym" - przewiduje.

Aktor wyznał, że marzą mu się role dramatyczne.

"Ale i tak nigdy nie ucieknę od komedii. Wyglądam, jak wyglądam, mam już jakieś doświadczenie i wiem, co zrobić, aby publiczność się zaśmiała".

A co w takim razie zdarzy się w czwartej serii "Rancza"? Czy wójt z księdzem w końcu się pogodzą?

"Do Wilkowyj przyjedzie ich ciotka, która będzie bardzo chciała ich pogodzić. W tym celu rozpęta we wsi całą kampanię" - opowiada Żak i dodaje. - "W nowej serii ksiądz będzie chrzcił kogo się tylko da, wójt zaś będzie miał rozterki psychologiczne. Jego córka Klaudia co odcinek będzie przywoziła do domu innego narzeczonego".

Nowe odcinki "Rancza" w każdą niedzielę o g. 21.30 w TVP1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje