Reklama

Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 26258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się dzieje z Patricią Kazadi? Dlaczego zniknęła z TV?

Artystka jest aktywną uczestniczką Instagrama, na którym pokazuje się od prywatnej strony. Wielokrotnie na własnej skórze przekonała się jak bardzo dotkliwe mogą być komentarze internautów. 32-latka dorastała na oczach całej Polski i wielokrotnie jej wizerunek był komentowany przez media plotkarskie. Dlatego postanowiła wykorzystać swoją popularność, by pokazać, że każdy walczy z kompleksami. W 2019 roku stworzyła akcję #kazadiSELFCAREchallenge. 

Reklama

"Pomysł na challenge rodził się w mojej głowie od dłuższego czasu. Ostatnie 3 lata to czas gdzie troszkę o sobie zapomniałam. Skupiając się na uszczęśliwianiu innych, zapomniałam o tym co sprawia mi radość, swoich pasjach, o zdrowiu, o swoim ciele. Podczas projektu pragnę uleczyć i zadbać o każdy z aspektów, składających się na mnie jako całość. Gdy dbasz o siebie, jesteś dla siebie priorytetem tym więcej możesz dać z siebie innym". 

"Chcę nauczyć się miłości i szacunku do siebie. Pierwszym etapem jest moje ciało. Za namową Ewy Chodakowskiej wrzucam before a nie after. Tu nie chodzi o odchudzanie, zależy mi na samoakceptacji, żeby czuć się dobrze w swoim ciele i być może swoją historią dodać odwagi innym. Pamiętajmy, że to ile ważymy, jaki mamy rozmiar nie definiuje naszej wartości. Jednak ważne by czuć się zdrowo i być w formie" - napisała wtedy na swoim Instagramie. Challange został przyjęty z entuzjazmem przez fanów aktorki. Od tamtej pory Kazadi pokazuje, że warto pokochać samą siebie. Niezależnie od rozmiaru, koloru skóry czy wiary. swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje