Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 55000
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cezary Żak o kontynuacji "Rancza". Odpowiedź aktora nie pozostawia żadnych wątpliwości

Cezary Żak był jedną z największych gwiazd serialu "Ranczo". Ostatnio w podcaście "WojewódzkiKędzierski" odniósł się do plotek o kontynuacji hitowej produkcji i nowym filmie z serii. Jego zdaniem historia mieszkańców Wilkowyj nie powinna być kontynuowana.

"Ranczo" zadebiutowało na ekranach polskich telewizorów 5 marca 2006 roku. Wtedy widzowie TVP mieli możliwość obejrzenia pierwszego odcinka komediowo-obyczajowego serialu, który już po kilku sezonach został obwołany na Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych "serialem wszech czasów". O popularności serialu mówi także wynik oglądalności - w szczytowym momencie produkcję Wojciecha Adamskiego i Roberta Bruttera oglądało nawet 10 milionów widzów!

Widzowie pokochali "Ranczo" za ciepły sposób, w jaki pokazywało im życie polskiej wsi w zderzeniu z wielkim światem. Życie serialowych mieszkańców Wilkowyj zostaje poddane rewolucji, kiedy do wsi wprowadza się Amerykanka - Lucy Wilska.

Reklama

Kobieta namieszała również w życiu serialowych bliźniaków - księdza Piotra Kozioła i jego brata, Pawła, który w kolejnych sezonach serialu piął się po szczeblach politycznej kariery. W obie postaci wcielił się znakomity aktor, Cezary Żak. Gwiazdor ostatnio był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W rozmowie z dziennikarzami powrócił wspomnieniami do uwielbianego serialu i dał do zrozumienia, co sądzi o próbach reaktywacji serii.

Cezary Żak nie chce kontynuacji "Rancza"

Wojewódzki i Kędzierski wprost zapytali  aktora o to, czy powstaną nowe odcinki serialu "Ranczo". Na ich pytanie gwiazdor odpowiedział stanowczo i nie pozostawił żadnych wątpliwości:

"Myślę, że nie i mam nadzieję, że nie."

Gwiazdor potwierdził także, że jakiś czas temu powstał scenariusz do filmu "Ranczo. Zemsta wiedź". Aktor nie krył, że sam tekst, jak i ogólnie pomysł powrotu na plan nie do końca przypadł mu do gustu.

"Niejednokrotnie mówiłem, że według mnie jest on nieco gorszy od tego pierwszego filmu fabularnego "Ranczo. Wilkowyje". Na pewno nie doskoczymy do poziomu tego "Rancza" 10-sezonowego. Uważam, że należy skończyć tę historię" - mówił.

"Powiedzieliśmy prawdopodobnie dużo mądrych rzeczy o Polsce, to też słyszę. I tyle. Uważam, że nie należy tego kontynuować. Gdyby Andrzej żył, bo Andrzej Grembowicz nie żyje już od kilku lat, to nawet nie wiem, czy on by miał o czym dziś pisać "- dodał.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo | Cezary Żak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy