Reklama

Cezary Żak już tak nie wygląda! Niesamowita metamorfoza aktora

Uwielbiany przez publiczność aktor przeszedł metamorfozę. Cezary Żak wygląda inaczej niż dotychczas. Fani nie kryją, że trudno im przyzwyczaić się do nowego wizerunku artysty.

Cezary Żak podbił serca publiczności, grając główne role w serialach komediowych "Miodowe lata" i "Ranczo".

W tym pierwszym, w którym wcielał się w postać Karola Krawczyka, na ekranie towarzyszyli mu Artur Barciś, Dorota Chotecka oraz od pewnego momentu również Katarzyna Żak, prywatnie żona aktora.

Nie zabrakło ich także w "Ranczu". Obie te produkcje, choć dziś nie są już nagrywane, nadal są uwielbiane przez telewidzów i uznawane za jedne z najlepszych polskich produkcji komediowych.

Lubiany przez widzów aktor wiele lat temu przeszedł imponującą metamorfozę. Aktorowi w przeszłości udało się sporo schudnąć - miał zrzucić ponoć aż 30 kilogramów. Teraz aktor zaskakuje kolejnymi zmianami w wyglądzie. Kiedy Katarzyna Żak podzieliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem z mężem, odmieniony wizerunek 59-latka od razu przykuł uwagę internautów.

Reklama

Okazuje się, że gwiazdor "Miodowych lat" i "Rancza" zapuścił w ostatnim czasie imponujący zarost. Bujna broda wyraźnie go odmieniła.

Pod nową fotografią nie brakuje komentarzy, w których fani dzielą się swoimi przemyśleniami na temat przemiany Cezarego:

"Najlepsi! Ale do brody mojego ulubionego aktora nie mogę się przyzwyczaić",

"Piękni i młodzi! Pan Cezary jak Demis Roussos...",

"Pan Czarek tak trochę w tej brodzie jakby to nie on", "Super para! Panu Cezaremu dobrze z bródką",

"Piękna przemiana, brawo, Panie Cezary",

"Broda często postarza jej 'nosiciela', a tu wyjątkowo jest odwrotnie! Prawie student".

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne