Rafi
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rafi": Anna Cieślak bała się spotkania z Zuzanną Grabowską i Pawłem Domagałą

Anna Cieślak przyznaje, że nieco obawiała się spotkania z Zuzanną Grabowską i Pawłem Domagałą. Szybko się jednak okazało, że te obawy były bezpodstawne. Kiedy bowiem wszyscy troje stanęli na planie serialu "Rafi", opartego na pomyśle znanego małżeństwa, a realizowanego dla Polsat Box Go, szybko nawiązali dobry kontakt. Annie Cieślak niezwykle zaimponowała przede wszystkim ich wrażliwość i empatia.

"Cieszę się, że mogłam się spotkać na planie z Zuzą, bo wcześniej nigdy razem nie pracowałyśmy. Fajnie było na nią patrzeć, dlatego że mam w pamięci doświadczenie pracy razem z jej mamą, Anią Tomaszewską, która jest wspaniałą aktorką, pracującą na co dzień w teatrze w Krakowie. I jest też w Zuzie właśnie dużo jej mamy" - mówi agencji Newseria Lifestyle Anna Cieślak.

Anna Cieślak: Pierwsza współpraca z Zuzanną Grabowską

Na planie "Rafiego" aktorki szybko złapały nić porozumienia. Anna Cieślak podkreśla, że ceni Zuzannę Grabowską nie tylko za trafne pomysły, kreatywność i pracowitość,  ale także za umiejętne pogłębianie i utrwalanie relacji z innymi osobami.

Reklama

"Zuza jest bardzo dobrym człowiekiem i poza tym, że grała główną rolę, to na planie opiekowała się ludźmi, zawsze miała czas i przestrzeń na to, żeby zauważyć, czy wszyscy mają się dobrze, a to się nie zdarza często. Zuzka ma w sobie fajną godność, ciepło, szlachetność i spokój" - mówi aktorka.

Zdaniem Anny Cieślak Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała to niezwykle zgrany duet, nie tylko w życiu prywatnym, ale i w pracy. Kibicuje więc im kolejnym projektom i ma nadzieję, że będą mieli jeszcze okazję wspólnie pracować.

"Paweł oczywiście jest cudownym freakiem, bo jak wiemy, jest nie tylko aktorem, ale również muzykiem, wokalistą, więc to jest potrójna wrażliwość. I trochę bałam się tego spotkania, a okazało się, że jest ono takie po prostu i oni bardzo dbają i starają się o to, żeby takie właśnie było. I to razem daje łagodną, przyjazną atmosferę, której myślę, że dzisiaj wszyscy potrzebujemy" - dodaje.

"Rafi": Metafizyka i walka dobra ze złem

"Rafi" to zabawny serial metafizyczno-obyczajowy opowiadający historię niepokornego Rafiego, który z pomocą postaci z zaświatów zmienia swoje życie na lepsze.

Główny bohater serialu "Rafi" to typowy lekkoduch - kradnie, kłamie, na co dzień naciąga rzeczywistość i ludzi. Pewnego dnia ulega wypadkowi i trafia w zaświaty. Nową szansę na lepsze życie daje mu Bóg (Olaf Lubaszenko), który zakłada się z Diabłem (Piotr Rogucki), czy do 33. urodzin wyjdzie na prostą.

Od tego momentu Rafiemu na co dzień towarzyszy postać z zaświatów imieniem Krystyna (w tej roli Danuta Stenka), która daje mu zadania do wykonania. Krystyna pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Prowadząc z nim inteligentne rozmowy z dużą dozą błyskotliwego humoru - motywuje go do zmiany.

INTERIA.PL/Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | Rafi (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy