Reklama

Quantico

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 28
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Quantico": Eliza Coupe w szeregach FBI

Obsada serialu "Quantico" znowu się powiększa. Parę dni temu informowaliśmy o angażu Marcii Cross, aktorki znanej z m.in. "Gotowych na wszystko". Dzisiaj do ekipy dołączyła Eliza Coupe.


Reklama


Coupe, którą widzowie mogą pamiętać z komedii "Happy Endings", wcieli się w postać Hanny Wyland, agentki FBI, która zakończyła szkolenie w Quantico ponad 7 lat temu. Inteligentna, piękna i pewna siebie szybko wspięła się po szczeblach kariery. Według oficjalnych zapowiedzi Wyland z pozoru wydaje się miła, ale to tylko przykrywka - pod nią kryje się twarda i bardzo ambitna kobieta.

Po raz pierwszy Eliza Coupe pojawi się w 10. odcinku pierwszego sezonu, który prawdopodobnie zostanie wyemitowany dopiero w 2016 roku. Na razie aktorka wystąpi w paru odcinkach, ale istnieje możliwość, że w drugiej połowie sezonu dołączy do obsady na stałe.

Coupe jest znana głównie z ról komediowych. Na koncie ma m.in. udział w takich produkcjach jak "Hoży doktorzy", "Community", "Benched", "The Mindy Project".

"Quantico" to historia grupy rekrutów, którzy rozpoczynają szkolenie FBI. Nagle okazuje się, że jeden z nich stoi za największym atakiem terrorystycznym w Stanach Zjednoczonych od 2001 roku.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje