Pułapka

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 438
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pułapka": Marianna Gierszewska pokazała synka!

Marianna Gierszewska, aktorka grająca w "Pułapce", jakiś czas temu została mamą. Od tego czasu na jej instagramowym profilu pojawiają się posty, w któych aktorka dzieli się swoimi przemyśleniami i chwali się swoim dzieckiem. Tym razem pozwoliła obserwującym zobaczyć buzię swojego synka!

Marianna Gierszewska na Instagramie

24-letnią Mariannę Gierszewską mieliście okazję oglądać w "Pułapce", w filmie "Rojst" czy "Ninie". Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Dzieli się swoimi przemyśleniami i momentami z życia. Ślub, ciąża, narodziny dziecka. Młoda aktorka niedawno poinformowała fanów o narodzinach dziecka. Wcześniej - kadry z ciążowym brzuszkiem. Aż w końcu... Marianna Gierszewska urodziła!

Marianna Gierszewska pokazała twarz synka!

W ostatnim wpisie pokazała twarz dziecka! Kadr ze spaceru. Rozwiane włosy aktorki, ciemne okulary, pusta droga, biała koszula, a w chuście... śpiący synek. Ignacy. Marianna Gierszewska często przelewa swoje myśli... w tym przypadku nie na papier, ale ekran komputera czy telefonu. Nie zabrakło ich również tym razem. Pod postem umieściła obszerny wpis opatrzony tytułem "PEŁNA CENA".

Reakcje fanów

Reklama

Internauci nie pozostawili tego bez komentarza.

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Gierszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy