Przysięga Yemin

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1631
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Rodzinny dom Gulperi spłonął! Czy za wszystkim stoi Beyhan?

Co wydarzy się w odcinku 835 "Przysięgi"? Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny epizod tureckiego serialu, w którym nie zabraknie emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Gulperi i Bekir szykują się do wyjazdu. Tymczasem ich rodzinny dom ulega spaleniu! Czy odpowiada za to Beyhan? Przedstawiamy szczegółowe streszczenie nowego odcinka.

"Przysięga" to turecki serial, który emitowany jest przez Telewizję Polską od września 2019 roku. Opowiada o losach Emira, który zgodnie z życzeniem swojego umierającego ojca poślubił piękną i niewinną Reyhan. Jednak młody mężczyzna przywykł do wolności i zabawy. W związku z tym postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód, co rozpoczyna serię intryg i nieszczęść, które spadają na rodzinę Tarhunów

"Przysięga": odcinek 835 – streszczenie i opis

Gulperi nie potrafi powiedzieć ojcu, że nie chce wyjeżdżać. Informacja o przeprowadzce dziewczyny do rodzinnego domu mocno poruszyła Yigita. Chłopiec prosi, aby Gulperi została wraz z Bekirem w ich domu.

Reklama

Tymczasem Savas przygotowuje dom dla Gulperi i Bekira. Beyhan podsłuchuje prowadzoną przez niego rozmowę. Jest wściekła, że jej syn po raz kolejny im pomaga. Kobieta nie chce na to pozwolić.

Bekir rozmawia przez telefon z przedstawicielem miejscowości, w której znajduje się jego dom. Ten mówi mu, że jego posiadłość spłonęła! Ogień strawił wszystko, a akcja gaśnicza nie przyniosła skutku. Czy za wszystkim stoi Beyhan?

Z kolei Masal nie chce lecieć do Wiednia. Wraca do domu, kiedy wszystkim wydaje się, że dziewczynka jest już w samolocie.

"Przysięga": odcinek 835. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 835 serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany w piątek, 24 marca. Odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Wszystkie wydane w telewizji epizody obejrzeć można również w internecie. Dostępne są na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Przysięga": To już ostatnie chwile z serialem. Kiedy emisja finału?

"M jak miłość": Odcinek 1721. Ostatnia szansa dla małżeństwa Chodakowskich!

"Zakazany owoc": Ender zaostrza konflikt z córką, Lila spotyka byłego męża

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | streszczenia odcinków | TVP 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy