Przysięga Yemin

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1650
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga" - odc 825. Narin zostaje porwana!

"Przysięga" to znany i lubiany turecki serial, emitowany przez Telewizję Polską od 2019 r. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami wielu widzów, ciekawych kolejnych wydarzeń z udziałem głównych bohaterów. Jaki los czeka rodzinę Tarhunów? Przedstawiamy streszczenie odcinka 825.

Polacy pokochali tureckie seriale, które od lat zajmują ważne miejsce w ramówce TVP. Jednym z ulubionych tytułów widzów jest właśnie "Przysięga". W poprzednim odcinku Narin popadła w kłopoty. Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów.

 "Przysięga" - opis fabuły

"Przysięga" to współczesny serial obyczajowy, którego akcja toczy się w Stambule. Opowiada on historię  Emira Tarhuna oraz bliskich mu osób. Telenowela pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji, intryg i wątków miłosnych. 

Reklama

To właśnie one, w połączeniu ze świetną obsadą sprawiły, że cieszy się ona tak dużą popularnością w wielu krajach, również w Polsce.

"Przysięga" - streszczenie odcinka 825

Narin została uprowadzona przez chorego psychicznie Yunusa i wywieziona za miasto. Kobieta nie może wydostać się z samochodu i jest przerażona. Próbuje wytłumaczyć pacjentowi, że bierze ją za kogoś innego, kim w rzeczywistości nie jest. Yunus nie daje się jednak przekonać, że Narin jest lekarką. Zawozi ją do opuszczonego domu i zamyka wewnątrz. W oknach pokoju są kraty, co uświadamia Narin, że łatwo się nie wydostanie.

Zaniepokojony Kemal zgłasza na policję porwanie żony. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania.

Tymczasem Emir zabiera Gulperi z kliniki i odwozi do domu Hanasa. Kobieta nie chce jednak rozmawiać z ojcem. Wieczorem czyta jednak listy od niego. Cavidan martwi się o Gulperi, widząc, jaka jest smutna. 

Beyhan natomiast dowiaduje się o wyjściu Bekira z więzienia. 

"Przysięga" - gdzie obejrzeć?

Serial emitowany jest na kanale TVP 1 od poniedziałku do piątku  o godzinie 16:05. Odcinek 824 będzie można obejrzeć już w piątek marca. Wszystkie odcinki "Przysięgi", można znaleźć również na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Czytaj również:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca w nowej odsłonie

Eurowizja - jakie zmiany szykuje Blanka?

"Pokolenie Ikea" premiera filmu z udziałem gwiazd

Zobacz także:

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | Tureckie seriale | streszczenie odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy