Przysięga Yemin
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1676
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Emir traci rezydencję, Masal nie udaje się odnaleźć

"Przysięga” to serial emitowany na antenie TVP1. Osttanie odcinki pokazują nam dalsze losy Masal. Gulperi jest szantażowana przez Beyhan, a Emir traci dom. Czy uda mu się go odzyskać? Czy Masal uda się uratować?

Turecki serial obyczajowy śledzi losy Emira, który po śmierci żony samotnie opiekuje się swoim synem Yigitem. Po poznaniu Gulperi jego życie przybiera całkiem inny obrót. Nowe odcinki "Przysięgi" przyniosą widzom wiele niespodzianek. Sprawdź, co cię ominęło.

"Przysięga": odc. 782. Streszczenie i opis odcinka  

Sarp przed Mertem udaje przestraszonego. Fałszywie przyznaje gotowość do współpracy i podaje mu fałszywy adres. Savas gotowy jest zapłacić rekompensatę za szkody, które spowodowała mama Beyhan. Natomiast Masali udaje się wydostać z uwięzienia przez nieuwagę Ozana. Kemal i Narin udają się tam, gdzie skierował je Mert.

Reklama

"Przysięga": odc. 783. Streszczenie i opis odcinka  

Gulperi jest uspokajana przez Emira. Mężczyzna zapewnia ją, że jej postępowanie jej krewnych nie z nią nic wspólnego. Proponuje jej małżeństwo. Savas, widząc jak jego matka cierpi, oferuje jej dokonnie zemsty na Tarhunah. Ozan zabiera Narin, Kemala oraz Merta do Masal.  

"Przysięga": odc. 784. Streszczenie i opis odcinka  

Ozan przekonuje Narin, Kemala i Merta, że zamordował Masal, a jej ciała pozbył się, wrzucając je do rzeki. W tym samym czasie Masal cierpi w lesie i wzywa pomoc. Savas pokazuje dokumenty własności domu Emirowi i wypędza go z niego. Beyhan w rozmowie z Gulperią każe jej wyjść za Savasa i urodzić mu synów.

"Przysięga": odc. 785. Streszczenie i opis odcinka  

Emirowi nie udaje się wygrać z Savasem sprawy o rezydencję. Beyhan i Savas w dalszym ciągu wymagają od Emira i jego rodziny, aby się stamtąd wyprowadzili. Emir w odpowiedzi, ma zamiar złożyć apelację w tej sprawie. Ozan trafia do aresztu i odmawia wszelkich zeznań, pomimo usilnych prób Kemal, która próbuje go zmusić do mówienia. Sprawa Masal pozostaje nierozstrzygnięta. Beyhan zaczyna szantażować Gulperi, aby doprowadzić do małżeństwa z Savasem.

"Przysięga": odc. 786. Streszczenie i opis odcinka  

Wszyscy szukają Masal, która pozostaje nieprzytomna. Savas zaczyna podejrzewać matkę o knucie. Informuje ją o przejęciu domu i stara się dowiedzieć, czy ma jakieś zamiary. Beyhan jest zadowolona, że zemsta w części się udała. Policja razem z Kemal, przeszukuje las. Liczą, że uda im się znaleźć Masal.

"Przysięga" - gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial można oglądać na antenie TVP1 o godzinie 16:05 od poniedziałku do piątku. Wszystkie odcinki są także dostępne na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Przeczytaj także:

"M jak miłość": Odcinek 1699. Malicka popełni samobójstwo?

"Na dobre i na złe": Odcinek 869. Nowy absztyfikant Aśki! Radwan zazdrosny!

"Korona królów. Jagiellonowie": Pierwszy odcinek obejrzało 1,4 mln widzów

INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | Przysięga streszczenie odcinków | opis odcinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy