Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5113
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Została mamą! Ma syna...

Anita Sokołowska, czyli Zuza Markiewicz z "Przyjaciółek" i doktor Milena Starska z "Na dobre i na złe", została mamą! Kilka dni temu urodziła ślicznego i zdrowego chłopca...


Reklama

Anita Sokołowska to druga gwiazda serialu "Przyjaciółki", która w ostatnim czasie została mamą. Wcześniej swoje pierwsze dziecko przywitała na świecie Małgorzata Socha, a lada moment wizyta na sali porodowej czeka też spodziewającą się drugiej pociechy Joannę Liszowską.

Jak dowiadujemy się z jednego z portali zajmujących się życiem gwiazd, gwiazda urodziła w zeszłym tygodniu ślicznego i zdrowego chłopca. Oboje - świeżo upieczona mama i maluszek - czują się znakomicie, opuścili już szpital i są w domu.

- Nie ulegam presji otoczenia, że zegar biologiczny bije, więc pora założyć rodzinę - mówiła Sokołowska jeszcze rok temu w rozmowie z miesięcznikiem "Pani", dodając, że zamierza postawić na... karierę, ale kiedy pismo z wywiadem się ukazało, wszyscy wiedzieli już, iż aktorka jest w ciąży i musi jednak zrezygnować ze swoich planów.

Anita Sokołowska nie ukrywała, że - choć wcale nie zamierzała jeszcze zostać mamą - ciąża bardzo ją ucieszyła, a perspektywa powitania na świecie dziecka uczyniła ją po prostu bardzo szczęśliwą! Aktorka od razu zdecydowała się na poród rodzinny. Chciała, by jej partner, Bartosz Frąckowiak, był przy niej w chwili narodzin ich synka.

Aktorka nie myśli na razie o powrocie do pracy. Przez kilka najbliższych tygodni cały swój czas zamierza poświęcać synowi.

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | seriale | Anita Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje