Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7410
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie finały seriali

Czy Zuza z "Przyjaciółek" ułoży sobie życie, a Lucy z "Rancza" odejdzie od Kusego? Jak rozwiążą się sprawy mecenas Przybysz w "Prawie Agaty"? ostatnie przed wakacjami odcinki seriali przyniosą odpowiedzi na wiele pytań.
Na dworze coraz cieplej i piękniej, a to nieomylny znak, że już wkrótce przyjdzie nam rozstać się na dwa miesiące z bohaterami ulubionych seriali. Zanim to jednak nastąpi, w finałowych odcinkach przeżyjemy całe morze emocji. Czeka nas sporo wzruszeń i radości, a niektóre finałowe sceny mogą nas bardzo zaskoczyć!

Wiele się wydarzyW ostatnim czasie w życiu Zuzy (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" zaszło wiele zmian. Jej związek z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) staje się coraz bardziej dojrzały. Para zamieszkała razem w nowym domu. Markiewicz cieszą wszystkie nowości, choć irytuje bałagan związany z przeprowadzką. Jerzy stara się załagodzić wszystkie konfliktowe sytuacje, ale sam też stanie się przyczyną emocjonalnej huśtawki Zuzy - zaproponuje, by razem z nim wyjechała na stałe do Kanady. Mężczyzna będzie na tyle zdesperowany, że postawi wszystko na jedną kartę. Na stole Zuza znajdzie kopertę, a w niej list, bilet lotniczy w jedną stronę i... pierścionek. 

Także druga z tytułowych przyjaciółek, Anka (Magdalena Stużyńska), przeżyje w ostatnim odcinku sporo emocji. Najpierw rozstanie się z Maćkiem (Krzysztof Wach). Jakby tego było mało, Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), gdy tylko dowie się o rozstaniu, zaproponuje byłej żonie, by spróbowali jeszcze raz stworzyć związek. Strzelecka nie będzie wiedziała, jak zareagować na tę propozycję.

Indze (Małgorzata Socha) też nie wszystko się ułoży. W czasie organizowania ślubu pojawią się spore trudności. A gdy Gruszewska przymierzy obrączkę, nie będzie mogła jej zdjąć! Niepokój w sercach wielbicieli serialu zasieje również stan zdrowia Patrycji (Joanna Liszowska). W czasie spotkania z przyjaciółkami Kochan nagle zemdleje, a badania w szpitalu potwierdzą, że jej stan jest bardzo ciężki... Nie wiadomo, czy dane nam będzie poznać dalsze losy bohaterek "Przyjaciółek". Podobno jeszcze nie zapadły decyzje, czy serial będzie kontynuowany. Ale, jak udało nam się dowiedzieć, są na to duże szanse, ponieważ ma on spore rzesze wiernych fanów.

Pożegnanie z AgatąZupełnie inaczej wygląda sprawa z serialem "Prawo Agaty". Po siedmiu sezonach szefostwo TVN zadecydowało, że już czas rozstać się z mecenas Przybysz (Agnieszka Dygant). W finałowym odcinku Agata ułoży sobie stosunki z bratem (Eryk Lubos). Uda jej się również wyjaśnić z ojcem (Marian Opania) wszelkie nieporozumienia. No i zapowiada się happy end związku z Markiem (Leszek Lichota)! Wprawdzie bez ślubu, ale podobno z... ciążą. Tymczasem Bartek (Michał Mikołajczak) i Aniela (Katarzyna Zawadzka) wybiorą się do Brukseli, by odwiedzić Frania. Czy Janowski ułoży stosunki z byłą partnerką i będzie mógł normalnie kontaktować się z synem? 

Reklama

Ogniste zakończenieOstatni odcinek pierwszego sezonu "Strażaków" też będzie obfitował w emocjonujące momenty. Adam (Maciej Zakościelny) pojedzie na posiedzenie komisji dyscyplinarnej. Ale zanim dotrze do stolicy, weźmie udział w niebezpiecznej akcji. W czasie patrolu on i Magda (Marta Ścisłowicz) zauważą pożar, który wybuchł na jednym z pól. Tylko dzięki brawurowej akcji uda się ograniczyć straty. W tym samym czasie do prezesa Michalaka (Olaf Lubaszenko) zgłosi się Basia (Weronika Nockowska), dziewczyna, w której zakochał się Kazik (Michał Czernecki), tuż przed swą bohaterską śmiercią. Okaże się, że kobieta chce wstąpić do straży.

Na posiedzeniu komisji dyscyplinarnej jako świadek wystąpi Borycki (Jakub Wesołowski). Oskarży Adama o niesubordynację. Pojawi się również zrozpaczona Renata (Patrycja Soliman), żona Wojtka (Maciej Mikołajczyk). Czy jej zeznania pogrążą Adama? A to jeszcze nie koniec kłopotów strażaka. Między nim a Magdą zaiskrzy, czego konsekwencją będzie namiętny pocałunek. Niedługo potem w Żyrardowie zjawi się Kamila (Weronika Rosati), dziewczyna Wojnara...Według nieoficjalnych doniesień serwisu Press.pl, właśnie trwają prace nad drugim sezonem "Strażaków". Ostateczna decyzja co do emisji serialu w jesiennej ramówce Jedynki jeszcze nie zapadła.


Śmiech i wzruszenia Na kilka tygodni przyjdzie nam się rozstać z bohaterami seriali "Świata według Kiepskich" i "Ranczo". W finałowej odsłonie tego pierwszego Ferdek (Andrzej Grabowski) i Paździoch (Ryszard Kotys) dojdą do wniosku, że przeżyli ze sobą już tak wiele, że właściwie nie mają o czym rozmawiać. Postanawiają przebywać w swojej obecności, spożywając alkohol w milczeniu. Ale szybko się okaże, że i taka sytuacja jest nieznośna...

A w ostatnim odcinku sezonu "Ranczo" rozgrywki między Koziołem (Cezary Żak) a Czerepachem (Artur Barciś) trwać będą w najlepsze. Poczynania przewodniczącego przyprawią Arkadiusza o omdlenie, a nawet, jak sam będzie sugerował, zawał. Z kolei Lucy (Ilona Ostrowska) powie Kusemu (Paweł Królikowski) o swojej decyzji... Solejukowie (Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski) postanowią pozbyć się wygranych pieniędzy. W związku z tym urządzą przyjęcie. W jego nierzeczywistej scenerii radość zmiesza się ze smutkiem...

sid.

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Ranczo | Prawo Agaty | Strażacy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy