Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wieczór z Gwiazdami Polsatu

Tłumy gwiazd zjawiły się w czwartkowy wieczór w Pałacu Zamoyskich, by wziąć udział w imprezie, podczas której Telewizja Polsat zaprezentowała swoją jesienną ofertę programową. Po czerwonym dywanie przemaszerowały m.in. Małgorzata Socha i Anita Sokołowska, czyli Inga i Zuza z "Przyjaciółek", Laura Samojłowicz, czyli Natalia Lipska z "Hotelu 52", i Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości".

Stało się już tradycją, że Telewizja Polsat, zamiast organizować konferencje ramówkowe, prezentuje swoje nowości programowe podczas Wieczorów z Gwiazdami, które są doskonałą okazją nie tylko do zapoznania mediów z ofertą stacji, ale przed wszystkim do znakomitej całonocnej zabawy. Nie inaczej było i tym razem! W czwartek stawiły się w Pałacu Zamoyskich niemal wszystkie gwiazdy Polsatu, by hucznie powitać kolejny telewizyjny sezon.

Piękne panie na czerwonym dywanie

Reklama

Spośród mnóstwa gwiazd, które królowały na czerwonym dywanie, największą uwagę fotoreporterów i gapiów przyciągały piękne aktorki grające główne role w nowym serialu "Przyjaciółki" - Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, czyli Inga, Patrycja, Zuza i Anka, oraz śliczna Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości". Urodą i wspaniałymi kreacjami zabłysnęły też Laura Samojłowicz, czyli Natalia Lipska z "Hotelu 52", Agnieszka Kawiorska i Klaudia Halejcio, czyli Renata Tomczak i Klaudia Poraj z "Pierwszej miłości", oraz przedstawicielki "Świata według Kiepskich" - Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halina Kiepska, Katarzyna Galica, czyli Danka, i Renata Pałys, czyli Paździochowa.

Jesienią Polsat zaprasza na... ciacha

Wiele wskazuje na to, że jesienią w serialach Polsatu zaroi się nie tylko od niezwykle atrakcyjnych pań, ale też od bardzo przystojnych mężczyzn. Niektórzy z nich pojawili się na Wieczorze z Gwiazdami i udowodnili, że zasługują na miano niezłych ciach! Jak zwykle świetnie wyglądał Filip Bobek, czyli Hubert Dębski z "Hotelu 52", który na czerwonym dywanie zaprezentował się w czerwonych spodniach.

Na czerwone spodnie zdecydował się też inny aktor "Hotelu 52" - Paweł Tomaszewski, czyli Kuba Gwiazda, ale obu "pobił" swoją stylizacją ich kolega z serialu Gabriel Piotrowski, czyli Kajtek, ubrany w turkusową marynarkę i kolorowe spodnie w oryginalne wzory.

Marek Kaliszuk, czyli Robert Szymczak z "Pierwszej miłości", postawił na elegancję i tradycyjną muszkę, Krzysztof Kwiatkowski, czyli Artur Górski z "Hotelu 52", wybrał t-shirt i skórzaną kurtkę, Tomasz Ciachorowski, czyli Oskar z "Pierwszej miłości", zwracał uwagę chabrowymi dżinsami, Bartek Kasprzykowski, czyli mąż Anki z "Przyjaciółek", założył metaliczną marynarkę na nieco sfatygowany podkoszulek, a Bartosz Żukowski, czyli Walduś Kiepski ze "Świata według Kiepskich", odważnie zestawił łososiową koszulę z błękitnymi spodniami.

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy bawili się na Wieczorze z Gwiazdami Polsatu. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, kto jeszcze wziął udział w czwartkowej imprezie. Kto według Was wyglądał najlepiej?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje