Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wciąż nie potwierdziła, że jest w ciąży!

O ciąży Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", od kilku tygodni mówią chyba wszyscy... oprócz samej zainteresowanej. Aktorka do dziś nie potwierdziła, że spodziewa się swego pierwszego dziecka!

Małgorzata Socha od pewnego czasu jak ognia unika udziału w galach, premierach i imprezach, na których jeszcze niedawno zjawiała się bardzo często i z wielką przyjemnością. Powodem jest ciąża aktorki! W swoich wypowiedziach publicznych fakt, że Małgosia za pół roku zostanie mamą, potwierdzili już i Kuba Wesołowski, i Michał Żebrowski kierujący teatrem, na deskach którego Małgorzata Socha gra w przedstawieniu "Edukacja Rity".

Reklama

Wciąż jednak swego błogosławionego stanu nie skomentowała sama zainteresowana! Gosia postanowiła najwidoczniej nie dzielić się swoją radością z fanami i... milczy jak grób. Także jej menadżerka, pytana o ciążę aktorki, odmawia jakichkolwiek  komentarzy na ten temat.

Ciąża Gosi to bezspornie najgorętsza informacja ostatnich tygodni. Portale plotkarskie i tabloidy zastanawiają się już, czy aktorka oczekuje na córeczkę, czy synka, proponują imiona dla pierwszego dziecka aktorki i spekulują na temat terminu jego narodzin, zastanawiają się, czy gwiazda zdąży przed porodem z przeprowadzką do willi, którą kończy właśnie remontować.

- Chciałabym być znana z dobrych ról w dobrych produkcjach, a nie z tego, jak duży dom buduję i jak spędzam wolny czas z mężem. Uważam, że - jak każdy - mam prawo do odrobiny prywatności... - powiedziała kiedyś serialowa Inga z "Przyjaciółek".

Małgorzata Socha, choć nie stroni od udzielania wywiadów, stara się, by podczas rozmów z dziennikarzami nie opowiadać o swoim życiu prywatnym. Trzeba przyznać, że jest w tej kwestii niezwykle konsekwentna...

Czytaj także: Cała prawda o ciąży Sochy

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Przyjaciółki | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje