Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak Liszowska szaleje w "Przyjaciółkach"!

Mówi się, że Joanna Liszowska to kobieta wulkan, energetyczna i przebojowa. Czy taka właśnie będzie w najnowszym serialu Polsatu "Przyjaciółki"?

Podczas spotkania klasowego, które odbędzie się na statku Patrycja (w tej roli właśnie Joanna Liszowska) da się ponieść chwili i zaszaleje na parkiecie. Tego będzie jednak mało - chwilę potem razem z dziewczynami wskoczy do wody!

Reklama

Cóż to będzie za widok! Każdy chciałby się tak bawić, ale tylko ona tak potrafi! Te sceny zobaczcie w czwartek, 6 września w Polsacie o godz. 22.00 w pierwszym odcinku "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" to nowy serial Telewizji Polsat - spotkamy w nim cztery dziewczyny, które może znać każdy z nas! Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman - to one będą rządzić w naszych domach tej jesieni.

To chwilami wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotkają się po latach na zjeździe klasowym, a tam... Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Któż z nas tego nie zna?

Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co zostało z młodzieńczych marzeń. Droga do szczęścia naszych bohaterek okaże się wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna!
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje