Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5376
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Stawi czoła bolesnej prawdzie

Małżeństwo Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) od dawna już przechodzi poważny kryzys. Mąż (Bartłomiej Kasprzykowski) nie interesuje się nią zupełnie, traktując bardziej jako pomoc domową niż towarzyszkę życia. Strzelecka do tej pory udawała, że nie dostrzega, jak bardzo oddaliła się od Pawła. Teraz jednak będzie musiała stawić czoła bolesnej prawdzie...


Reklama

Dochodzi do kolejnego spotkania Pawła i Sylwii (Dominika Kojro) - tym razem przypadkowego. Oboje zostali zaproszeni na ślub Patrycji i Michała (Joanna Liszowska i Marcin Rogacewicz).

Prawnik cieszy się na widok Sylwii, recepcjonistka z kolei nie wydaje się zachwycona spotkaniem. Paweł dopytuje się, w którym pokoju śpi Sylwia. Flirtuje i adoruje dziewczynę. Sylwia stara się zachować chłód. Zbywa Pawła słowami, że nie spodziewa się gości w nocy.

Tymczasem Anka szuka Pawła i dzieci. Powoli zbliża się godzina wyjścia, a tylko Anka jest gotowa. Strzelecka spotyka Ingę (Małgorzata Socha), zagaduje o męża. Gruszewska wskazuje pokój, do którego - jak widziała - wchodził Paweł.

Wiedziona złym przeczuciem Anka bez pukania chwyta za klamkę. Jej oczom ukaże się widok, który da jej wiele do myślenia...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje