Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5686
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial o potędze kobiecej przyjaźni

O tym, jak wielka może być siła kobiecej przyjaźni, będziemy mogli przekonać się już jesienią dzięki bohaterkom nowego serialu Telewizji Polsat "Przyjaciółki" z Małgorzatą Sochą, Joanną Liszowską, Magdaleną Stużyńską i Anitą Sokołowską w rolach głównych.


Reklama


Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) znają się ze szkoły. Już wtedy, gdy chodziły do liceum, łączyła je wielka przyjaźń. Były nierozłączne! Po maturze każda z nich poszła w swoją stronę, ich drogi rozeszły się, a przyjaźń przyblakła. Kiedy po latach spotkają się na zjeździe absolwentów, zrozumieją, że potrzebują się nawzajem jak nigdy dotąd. Odżyją wspomnienia, które sprawią, że pozornie zupełnie różne kobiety znów staną się sobie niezwykle bliskie.

- Przyjaźń powinna się opierać na bezgranicznej akceptacji i absolutnym zaufaniu, sprawdza się latami, przede wszystkim w trudnych sytuacjach, ale jeśli się sprawdza - warto oddać dla niej wszystko - mówią zgodnie aktorki grające główne role w "Przyjaciółkach".

Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska spotykają się na planie nowego 13-odcinkowego serialu Telewizji Polsat niemal codziennie. Twierdzą, że już po kilku pierwszych dniach zdjęciowych, zaprzyjaźniły się jak bohaterki serialu i uwielbiają ze sobą pracować. Cieszą się, że mają przed sobą jeszcze kilka miesięcy wspólnej przygody, jaką jest dla nich udział w "Przyjaciółkach".

Zdjęcia do "Przyjaciółek", które reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka, potrwają do października. Obok Sochy, Liszowskiej, Stużyńskiej i Sokołowskiej w serialu zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego w roli męża Anki i Marcina Rogacewicza, który wciela się w chłopaka Patrycji. Pierwszy odcinek "Przyjaciółek" pojawi się na antenie Polsatu już we wrześniu.

W naszej galerii znajdziecie najnowsze zdjęcia z planu serialu, który ma szansę stać się wielkim telewizyjnym hitem nadchodzącej jesieni.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje