Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5530
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sercowe problemy Ingi

Inga (Małgorzata Socha) decyduje się spędzić weekend z Rafałem (Michał Rolnicki), choć nadal myśli o Piotrze (Mariusz Zaniewski). Jak zareaguje, gdy wieczorem w przeddzień wyjazdu w jej drzwiach niespodziewanie stanie Matysiak? Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"? Uwaga, spoilery!

Serce nie sługa?

Inga (Małgorzata Socha) odwiedza bez zapowiedzi Patrycję (Joanna Liszowska) w jej salonie fryzjerskim. Wyznaje, że prawdopodobnie zakochała się z Piotrze (Mariusz Zaniewski). Jest na siebie zła za to. Przeczuwa, że życie u boku Piotra byłoby pasmem nieustannych wzlotów i upadków. Bardziej niż przyjaciółkę próbuje przekonać siebie, że zależy jej na spokojnym i ustabilizowanym związku. Ma poczucie, że musi myśleć nie tylko o swoim dobru, ale także i Hani.

Reklama

Patrycja przygląda się podejrzliwie przyjaciółce. Zgodnie z powiedzeniem "serce nie sługa" uważa, że emocje i tak zwykle biorą górę... Czy w przypadku Ingi też tak się stanie? I jak zareaguje, gdy wieczorem w przeddzień weekendowego wyjazdu z Rafałem (Michał Rolnicki) niespodziewanie w drzwiach Gruszewskiej stanie Piotr?
 

Dziwne ogłoszenie

Podczas spaceru z Dawidkiem (Dawid Turley) uwagę Ingi zwraca ogłoszenie o zaginięciu młodej kobiety. Jak się okazuje, to poprzednia opiekunka, pracująca u Edyty (Aleksandra Popławska) i Janusza (Mariusz Drężek). Inga jest poruszona i nieco zaniepokojona. W jej głowie rodzą się pewne podejrzenia...

Kłopoty z teściami

Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Michałem (Marcin Rogacewicz) i jego rodzicami, aby wybrać sukienkę ślubną i tort. Obawia się nieco despotycznego charakteru przyszłej teściowej (Elżbieta Jarosik), jest jednak pełna dobrych chęci - zależy jej na sympatii i aprobacie Elżbiety.

Na chwilę przed spotkaniem z teściami Patrycja pyta Michała, czy poinformował rodziców o nieudanym in vitro. Michał, wiedząc jak bardzo Elżbieta i Zbigniew czekają na wnuka, wzbrania się przed tym, jak tylko może. Rodzice odczytają zachowanie syna na swój sposób, co doprowadzi do kompletnego nieporozumienia.

 

Anka śledzi córkę

Julka (Nicole Bogdanowicz) obwieszcza Ance (Magdalena Stużyńska-Brauer), że wróci później ze szkoły, ponieważ idzie na kółko sportowe. Ance wydaje się to wysoce podejrzane. Postanawia sprawdzić prawdomówność córki. Zjawia się w szkole. Na sali gimnastycznej wśród innych nastolatków Anka dostrzega Julkę. Jest jej wstyd, że nie wierzyła nastolatce.

Julka robi matce wyrzuty. Ich rozmowę przerywa trener - okazuje się, że jest nim znajomy Anki z grupy terapeutycznej - Krzysztof (Paweł Królikowski). Krzysztof ucieszy się na widok Strzeleckiej.
Anka zostaje, aby popatrzeć na ćwiczącą córkę. Po zakończonym treningu Krzysztof zaprasza Ankę na kawę. Ta czuje się zawstydzona - dawno nikt nie proponował jej spotkania. Czy zdecyduje się umówić z nowym znajomym?

 

Niespodziewane odwiedziny

Bez wcześniejszej zapowiedzi Zuzę (Anita Sokołowska) odwiedza w pracy jej matka Stefa (Dorota Kolak). Zuza, jak tylko może, ogranicza kontakt z matką-alkoholiczną. Wiele w życiu przecierpiała przez Stefę. Dzieciństwo wspomina jako pasmo udręk. Co miesiąc Zuza wysyła matce pieniądze. W ten sposób zaspakaja poczucie winy wynikające z tego, że nie chce widywać się ze Stefą.

Stefa informuje córkę, że nie ma, gdzie się podziać, ponieważ jej partner wyrzucił ją z domu. Zuza nie dziwi się temu. Uważa, że każdemu ciężko byłoby znieść wyjątkowo trudny charakter matki oraz jej alkoholizm. Zaskoczy ją informacja, że Stefa chce zamieszkać z Zuzą, póki nie znajdzie innego dachu nad głową. Co na to Markiewicz?swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje