Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Zapracowany amant

Nowa rola w „Przyjaciółkach” i projekty filmowe. Wszystko wskazuje na to, że 2016 r. należeć będzie do niego!


Marek Bukowski dołączył do obsady hitowego serialu telewizji Polsat. Prace nad nową serią "Przyjaciółek" trwają od początku grudnia, a aktor pojawi się na planie już za kilka dni.

Przyjaźń czy kochanie?

Reklama

Jak w każdym sezonie, producenci przygotowali kolejne niespodzianki dla tytułowych "Przyjaciółek". Największe zdają się czekać na Zuzę (Anita Sokołowska), do której życia powróci kolega z lat dziecięcych - Jasiek, a w tę rolę wcieli się właśnie Marek Bukowski.

Wysportowany miłośnik rajdów i sprawny przedsiębiorca będzie miał szansą zaimponować stanowczej pani dyrektor? I co na to Jerzy (Mariusz Bonaszewski)? Czyżby musiał walczyć o miłość narzeczonej z kolejnym rywalem?

To będzie jego czas

Przełom roku to dobry moment dla aktora, który jeśli wierzyć plotkom, ma wrócić do Leśnej Góry. Oprócz tego na początku 2016 r. Marek pojawi się też na dużym ekranie - w filmie "Słaba płeć?".

Jak sam mówi, mimo że to rola drugoplanowa, bardzo go cieszy, bo nieczęsto ma szansę zagrania postaci o komediowym rysie.

Ale to nie jedyny film z udziałem aktora, na którego premierę czekamy. W kolejce są jeszcze "Konstruktor", "Dzień czekolady" oraz "Stambuł", do którego zdjęcia rozpoczną się lada dzień.


Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje