Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5573
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" zamiast "Szpilek na Giewoncie"!

Nowy serial Polsatu z Małgorzatą Sochą, Joanną Liszowską, Magdaleną Stużyńską i Anitą Sokołowską emitowany będzie w czwartki o 22:00.

Informację o tym, że "Przyjaciółki" zajmą miejsce emitowanych dotąd w tym czasie "Szpilek na Giewoncie" potwierdziła Nina Terentiew,  wiceprezes Polsatu ds. programowych.

Reklama

Przed "Przyjaciółkami", o godzinie 21.00 - tak samo jak to tej pory - Polsat pokazywać będzie szóstą odsłonę "Hotelu 52". Do obsady serialu w nowym sezonie dołączą Filip Bobek, który wcieli się nowego concierge'a, Klaudia Halejcio (wcieli się w nową recepcjonistkę) oraz Ada Fijał, która zagra byłą żonę jednego z bohaterów.

Serial "Przyjaciółki" to opowieść o czterech kobietach. Każda spośród nich jest inna - różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą sprostać. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów liceum. W rolę tytułowych bohaterek wcielą się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

W serialu występują także m.in. Bartek Kasprzykowski i Lesław Żurek. Zdjęcia do 13 odcinków potrwają do połowy października. Reżyserem serialu jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza Beata Pasek. "Przyjaciółki" zobaczymy na antenie już jesienią.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje