Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wróciły na plan

Polsat właśnie rozpoczął zdjęcia do 3. serii "Przyjaciółek". Nowe odcinki widzowie będą mogli zobaczyć na wiosnę 2014 roku.


Reklama

Nowe 13 odcinków będzie opowiadać o dalszych losach Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha) i Anki (Magdalena Stużyńska).

Pierwsza z bohaterek po ucieczce spod ołtarza stwierdzi, że nie wyobraża sobie już bycia z Michałem. Anka  po odkryciu, że Paweł znowu ją zdradza, postanowi wnieść sprawę o rozwód. Z kolei Inga, z pomocą Andrzeja (Adam Krawczyk), przeprowadzi się do nowego mieszkania. Zuza będzie natomiast próbowała oswoić się z myślą, że nie jest już singielką - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Stała obsada serialu pozostanie niezmienna. Autorką scenariuszy nowych odcinków jest Beata Pasek, a reżyseruje je Grzegorz Kuczeriszka. 3. sezon "Przyjaciółek" emitowany będzie wiosną w czwartkowym wieczornym paśmie.

Serial nie znalazł miejsca w tegorocznej ramówce, gdyż trzy z czterech głównych aktorek spodziewały się dziecka i poszły na urlop macierzyński.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje