Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5313
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wracają na plan

Już na początku listopada mają ruszyć zdjęcia do 3. serii "Przyjaciółek". Kolejny sezon emitowany będzie w Polsacie na wiosnę 2014 roku.


Reklama

- Wszystkie główne aktorki potwierdziły, że pojawią się w nowej serii - zdradziła serwisowi Wirtualnemedia.pl osoba z produkcji.

Jak udało się ustalić portalowi, przez pierwsze tygodnie zdjęcia realizowane będą z udziałem Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej. Joanna Liszowska, która według plotek miała zupełnie zrezygnować z roli w serialu, pojawi się na planie dopiero w styczniu 2014. Jednak postać przez nią grana ma być obecna w nowej serii od pierwszego odcinka.

Oprócz głównych bohaterek w serialu nadal oglądać będziemy m.in. Bartka Kasprzykowskiego, Lesława Żurka i Ewę Kasprzyk.

Scenarzystką serialu pozostaje Beata Pasek, nie wiadomo jeszcze, kto będzie odpowiedzialny za reżyserię nowych odcinków. 3. serię "Przyjaciółek" Polsat ma wyemitować na wiosnę 2014 roku.

Pierwszy sezon "Przyjaciółek nadawany był jesienią 2012 roku, a drugi wiosną tego roku. Serial nie znalazł się w jesiennej ramówce, bo odtwórczynie trzech głównych ról poszły na urlop macierzyński.

Drugi sezon "Przyjaciółek oglądało średnio 2,59 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement). Obecnie w paśmie serialu nadawany jest "Hotel 52", który gromadzi zaledwie 1,72 mln widzów.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje