Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7203
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wracają 5 marca

Z czym "Przyjaciółki" zmierzą się w piętnastym sezonie? Do kogo los się uśmiechnie, a komu rzuci kłody pod nogi? W 15. sezonie do obsady serialu dołączą Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski!

Ela (Elżbieta Jarosik) dojdzie do wniosku, że samotność nie służy Patrycji (Joanna Liszowska). Postanowi wyswatać ją ze znajomym księgowym Mariuszem (Marcin Perchuć). Pod pretekstem pomocy w rozliczeniach, sprowadzi go do jej domu. Czy Patrycja będzie zainteresowana nowo poznanym mężczyzną?

Do obsady dołączy również niewidziany w serialach od czasu sensacyjnego odejścia z "M jak miłość" w 2018 roku Kacper Kuszewski (o szczegółach tej decyzji pisaliśmy TUTAJ!). Aktor wcieli się w rolę hydraulika Sławka, który zostanie wezwany do "Nail Baru", by naprawić awarię umywalki. Jego bezpośredniość i bezpretensjonalność zrobią na Dorocie (Agnieszka Sienkiewisz-Gauer) takie wrażenie, że kobieta podświadomie będzie dążyć do kontaktu z mężczyzną, który miał tylko naprawić usterkę... 

Reklama

Czy przystojny hydraulik skradnie serce Doroty, a Patrycję z księgowym połączą nie tylko sprawy urzędowe? Tego dowiemy się już w marcu!

Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, w 15. sezonie "Przyjaciółek" obok

Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny

Stużyńskiej-Brauer wystąpią kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów,

m.in.: Nicole Bogdanowicz, Elżbiera Jarosik, Bartłomiej Kasprzykowski,

Marcin Korcz, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Adam Adamonis i Krzysztof

Wieszczek.

Premiera 15. serii "Przyjaciółek" już 5 marca na antenie Polsatu. Serial będzie emitowany w swoim dotychczasowym paśmie, w czwartki o godz. 21.10.

Tymczasem przypomnijmy sobie, jak zakończył się poprzedni sezon! --->

Przypomnijmy, że zakończenie 14. sezonu było dosyć nietypowe dla serialowych "Przyjaciółek". Nic nie wskazywało na to, że radosne chwile zostaną zaburzone w tak szybkim tempie.

Na ślubie Julki pojawiła się wróżka, która przekazała Ance niepokojące wieści. Patrycja, Inga bądź Zuza będzie w wielkim niebezpieczeństwie, a zadecyduje o tym... weselna zabawa krzesełkowa! Dziewczyna, która pierwsza odpadnie z gry, stanie się przynętą dla złośliwego losu... Czy Anka ostrzeże swoje przyjaciółki, zanim będzie za późno?

U Zuzy było aż nadto dramatów w ostatnim czasie. Próba gwałtu, rozstanie z ukochanym mężem i w końcu utrata pracy. Jeden wieczór zmienił jej doskonałe życie w koszmar. Jakby tego było mało, kobieta została bez oszczędności, z kredytem na karku i dwójką dzieci do wykarmienia. Czy nowy sezon będzie dla niej bardziej ulgowy? A może to dopiero początek lawiny problemów, które na nią spadną? Czy wejdzie w interes z Dagmarem i postanowi otworzyć restaurację?

Świat Patrycji od zawsze był pełen zawirowań. Choć od początku wiedziała jakim człowiekiem jest Wiktor, to brnęła w ten toksyczny związek i dopiero kolejna zdrada sprawiła, że Kochan przejrzała na oczy. Teraz pragnie poznać prawdę, kim jest biologiczny ojciec małej Klary. Czy znajdzie odpowiedź na nurtujące ją pytanie? Gdzie w tym wszystkim będzie były mąż?

Wydawać by się mogło, że Indze najbardziej dopisuje szczęście. Świetnie sprawdza się w roli kosmetyczki, a mężczyzna, za którym wodziła wzrokiem, w końcu się nią zainteresował i nieustannie zapewnia, że jest dla niego najważniejsza. Jedynie dorastająca córka przysparza jej wiele kłopotów, z którymi niekoniecznie potrafi sobie poradzić. Czy wraz z Andrzejem staną na wysokości zadania i dogadają się w końcu z Hanią?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama