Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5535
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki" wracają 5 marca

Z czym "Przyjaciółki" zmierzą się w piętnastym sezonie? Do kogo los się uśmiechnie, a komu rzuci kłody pod nogi? W 15. sezonie do obsady serialu dołączą Marcin Perchuć i Kacper Kuszewski!

Ela (Elżbieta Jarosik) dojdzie do wniosku, że samotność nie służy Patrycji (Joanna Liszowska). Postanowi wyswatać ją ze znajomym księgowym Mariuszem (Marcin Perchuć). Pod pretekstem pomocy w rozliczeniach, sprowadzi go do jej domu. Czy Patrycja będzie zainteresowana nowo poznanym mężczyzną?

Reklama

Do obsady dołączy również niewidziany w serialach od czasu sensacyjnego odejścia z "M jak miłość" w 2018 roku Kacper Kuszewski (o szczegółach tej decyzji pisaliśmy TUTAJ!). Aktor wcieli się w rolę hydraulika Sławka, który zostanie wezwany do "Nail Baru", by naprawić awarię umywalki. Jego bezpośredniość i bezpretensjonalność zrobią na Dorocie (Agnieszka Sienkiewisz-Gauer) takie wrażenie, że kobieta podświadomie będzie dążyć do kontaktu z mężczyzną, który miał tylko naprawić usterkę... 

Czy przystojny hydraulik skradnie serce Doroty, a Patrycję z księgowym połączą nie tylko sprawy urzędowe? Tego dowiemy się już w marcu!

Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, w 15. sezonie "Przyjaciółek" obok

Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny

Stużyńskiej-Brauer wystąpią kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów,

m.in.: Nicole Bogdanowicz, Elżbiera Jarosik, Bartłomiej Kasprzykowski,

Marcin Korcz, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Adam Adamonis i Krzysztof

Wieszczek.

Premiera 15. serii "Przyjaciółek" już 5 marca na antenie Polsatu. Serial będzie emitowany w swoim dotychczasowym paśmie, w czwartki o godz. 21.10.

Tymczasem przypomnijmy sobie, jak zakończył się poprzedni sezon! --->

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje