Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyjaciółki w szpitalu

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) po groźnym wypadku samochodowym trafia do szpitala. Jej stan jest bardzo ciężki. Nie wiadomo, czy wyjdzie cało...


Reklama

Anka musi być natychmiast operowana. Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) cały czas czuwają przy niej. Od lekarza dowiadują się, że Anka podczas wypadku była pod wpływem alkoholu. Są załamane.

Na szczęście operacja Anki przebiega pomyślnie. Jest stan jest stabilny i może spotkać się z dziewczynami. Niestety temat rozmowy nie jest przyjemny, gdyż podejrzewają, że mąż Anki zdradza ją z Ingą (Małgorzata Socha) i to był powód wypadku.

Inga jest zrozpaczona obrotem spraw. Nie może pogodzić się z tym, że przyjaciółki oskarżają ją o romans. Gdy tylko dowiaduje się, że Anka wybudziła się ze śpiączki, natychmiast przyjeżdża do szpitala, by wszystko wyjaśnić.

Tu dochodzi do konfrontacji. Inga stara się wytłumaczyć przyjaciółkom, jak było naprawdę, lecz one nie chcę jej słuchać. W obecności Zuzy i Patrycji Paweł mówi Indze, żeby nie wypierała się romansu.

Czy Indze uda się w końcu przekonać przyjaciółki do swoich racji? Tego dowiemy się oglądając pierwszy odcinek drugiego sezonu "Przyjaciółek", 28 lutego na antenie Polsatu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje