Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyjaciółki w miłosnych tarapatach!

Między Ingą (Małgorzata Socha) a Rafałem (Michał Rolnicki) dochodzi do ostrego spięcia. Przyjaciel zarzuca jej, że wodzi go za nos. Natomiast Zuza (Anita Sokołowska) chcąc utrzeć nosa Wojtkowi (Lesław Żurek), który na jej oczach flirtuje z Moniką (Natalia Klimas), obmyśla kolejną intrygę. Tym razem może to się dla niej skończyć tragicznie...


Małgorzata Socha chwyta za mikrofon

Reklama

Rafał dostrzega w parku Ingę i Piotra pogrążonych w rozmowie. Wzbiera w nim zazdrość. Ma wrażenie, że Gruszewska wciąż myśli o Piotrze. Dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań między Ingą a Rafałem.

Gruszewska stwierdza, że zależy jej na starym przyjacielu. Dzwoni do Rafała. Chce go przeprosić za swoje porywcze zachowanie. Proponuje spotkanie. Rafał jednak odmawia, twierdząc, że woli wypić samotnie drinka w ulubionej knajpie.

Tymczasem wieczorem do Ingi przychodzi Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Gruszewska postanawia wykorzystać sytuację - zostawia Hanię (Pola Figurska) pod opieką Doroty i wyrusza do pubu, w którym ma nadzieję spotkać Rafała. Gdy tylko dostrzeże go wśród tłumu, chwyci za mikrofon i zaśpiewa specjalnie zadedykowaną dla niego piosenkę. Czy to przełamie mur powstały między przyjaciółmi?

Sekscesy pani dyrektor

Choć to ona dała mu kosza, Zuza nie może pogodzić się z tym, że Wojtek spotyka się z atrakcyjną instruktorką szermierki, Moniką. Będąc sama nieszczęśliwą, postanawia unieszczęśliwić także i informatyka. Dlatego robi wszystko, aby wzbudzić zazdrość w Wojtku.

Podczas lunchu będzie flirtowała z jednym ze współpracowników, Adamem (Mateusz Grydlik), tak demonstracyjnie, aby tylko widział to Wojtek. Skutek? Przejdzie najśmielsze oczekiwania Zuzy...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje