Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 4246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Tajemnicza Wika

Grono warszawskich koleżanek powiększy się o nową osobę. Kim jest i jaką tajemnicę skrywa kobieta o imieniu Wika?

Po latach los skrzyżuje drogi Zuzy (Anita Sokołowska), Igi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Patrycji (Joanna Liszowska) z koleżanką z czasów liceum, Wiką (Roma Gąsiorowska).

Reklama

Panie odnowią swoją znajomość i tym samym przyjaciółki zyskają w gronie swoich znajomych kolejną dziewczynę, która podobnie jak one, ma swój bagaż doświadczeń i problemy.

W kolejnych tygodniach koleżanki odkryją, że Wika skrywa szokującą tajemnicę!

I bardzo zależy jej na tym, żeby prawda nie wyszła na jaw. Okaże się, że serce pozornie spokojnej pani domu i idealnej matki bije dla dwóch mężczyzn - Kubę (Wojciech Mecwaldowski) i Adama (Jan Wieczorkowski).

Finał poprzedniego sezonu wywrócił życie Zuzy, Ingi, Patrycji i Anki do góry nogami.

Teraz będą musiały stawić czoło rzeczywistości i zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji. Okaże się, że Jasiek (Marek Bukowski) po poznaniu wyników badań genetycznych został z Zuzą. Teraz razem będą szykować się do przyjścia na świat dziecka.

Perfekcyjna pani dyrektor założy, że uda jej się zaplanować macierzyństwo tak skrupulatnie jak raporty w banku. Tymczasem Strzeleccy złapią chwilę oddechu po ostatnich problemach rodzicielskich z Julką (Nicole Bogdanowicz). Jak się jednak okaże, nie na długo.

Bo tym razem o ból głowy przyprawi Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski)... teściowa (Maria Winiarska).

Z kolei Inga ponownie zasmakuje życia singielki. Po odejściu Roberta (Krzysztof Wieszczek), który dowiedział się o jej skoku w bok z Jackiem (Konrad Eleryk) kobieta w myśl zasady klin klinem, założy profil na portalu randkowym i wkrótce pozna tajemniczego mężczyznę.

Pomimo rozstania Patrycja i Wiktor (Paweł Deląg) wrócą do siebie i zaczną planować wymarzony ślub. Romantyczna uroczystość od początku będzie stała ością w gardle przyjaciółkom kobiety. Ich relacja zostanie wystawiona na próbę. Czy ją przetrwa?

A może Wika pogodzi skłócone koleżanki?


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje