Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5188
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Startuje 9. sezon! Zobacz, co wydarzy się w pierwszym odcinku

Dziewiąta seria „Przyjaciółek” to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czy Paweł zostanie szefem Anki? Zuza przypadkowo odkryje, że Jerzy związał się z Agatą. Patrycja i Michał planują romantyczny weekend. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu przebojowych "Przyjaciółek"? Przekonamy się już w czwartek - 2 marca!

Czy Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) wreszcie dotarli do bezpiecznego portu? Czym Zuza (Anita Sokołowska) wypełni pustkę w swoim życiu?

Reklama

Co przyniesie Indze (Małgorzata Socha) niespodziewana podróż do Nowego Jorku?

Czy Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Michał Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo?

Do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska. Czy nowe bohaterki skomplikują komuś życie?

Dziewiąty sezon "Przyjaciółek" zadebiutuje 2 marca, o godzinie 21:10 i przez dwanaście tygodni będzie emitowany na antenie Telewizji Polsat. A miliony  widzów przez telewizorami i tysiące fanów na Facebooku będą kibicować Patrycji, Indze, Zuzie i Ance, z zapałem komentując ich radości i troski z każdego odcinka.

Inga dowiaduje się od lekarzy, że musi rodzić w Nowym Jorku. Zuza, podczas rozmowy z Ingą na skypie, widzi Jerzego z piękną nieznajomą.

Czy Agata (Anna Prus) jest nową partnerką Jerzego? Robert (Krzysztof Wieszczek) po wypadku siostry zajmuje się jej synami.

Łukasz (Mikołaj Krawczyk) jest przerażony drogimi zakupami, jakie robi Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Zuza wolny czas zapełnia rozrywką, na którą dotychczas brakowało jej czasu. Wybiera się samotnie do kina, gdzie spotyka Jaśka (Marek Bukowski) z atrakcyjną blondynką - Beatą (Karolina Nowakowska).

Anka jest zrozpaczona, robi wszystko, by utrzymać ciepło domowego ogniska, a nikt tego nie docenia. Ku rozczarowaniu Pawła postanawia wrócić do pracy. Od momentu, gdy Michał otworzył własny gabinet, nie ma czasu na życie prywatne. Chce to wynagrodzić Patrycji i organizuje romantyczny weekend.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje