Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Spotkanie z gwiazdami 4. serii "Przyjaciółek"

Za niespełna miesiąc - 11 września o godzinie 21.00 - Telewizja Polsat wyemituje 1. z 13. odcinków 4. serii "Przyjaciółek". To, jak potoczą się losy Patrycji, Ingi, Zuzy i Anki, było głównym tematem spotkania prasowego z wcielającymi się w bohaterki serialu aktorkami: Joanną Liszowską, Małgorzatą Sochą, Anitą Sokołowską i Magdaleną Stużyńską.


W finale 3. sezonu "Przyjaciółek" doszło do groźnego wypadku - pijany Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) wjechał samochodem w idące ulicą Ankę (Magdalena Stużyńska), Patrycję (Joanna Liszowska), Zuzę (Anita Sokołowska) i Ingę (Małgorzata Socha). Na szczęście - co okaże się już 11 września, gdy rozpocznie się emisja 4. serii serialu - żadnej z dziewczyn nic się nie stanie, a Inga i Patrycja nawet nie zostaną ranne...

Reklama

- Zuza nie straci dziecka, ale na pewien czas będzie musiała odstawić na bok swoje zawodowe ambicje... Zostanie mamą! Czeka ją jednak poważny konflikt z osobą, która zajmie jej miejsce w banku - zdradziła podczas spotkania z przedstawicielami mediów Anita Sokołowska.

- Cieszę się, że dołączyłam do ekipy "Przyjaciółek", bo to świetny serial. Zagranie czarnego charakteru to dla mnie prawdziwe wyzwanie! - mówiła Katarzyna Zielińska, którą od września oglądać będziemy jako konkurentkę Zuzy, Alicję (przypomnijmy, że Kasia pojawi się też jesienią na naszych ekranach jako jedna z głównych bohaterek nowego serialu Dwójki "O mnie się nie martw").

W 4. serii "Przyjaciółek" wiele dziać będzie się też w życiu pozostałych dziewczyn - romans Ingi z Szymonem (Filip Bobek) przekształci się w poważny związek, miłość Patrycji i Michała (Marcin Rogacewicz) w końcu doprowadzi ich na ślubny kobierzec, a Ance wreszcie uda się odbić od dna, stanąć na nogi i rozpocząć nowy etap życia...

Spotkanie przedstawicieli mediów z gwiazdami "Przyjaciółek" odbyło się w poniedziałek w mieszczącej się w warszawskich Łazienkach Królewskich restauracji Belvedere. 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje