Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Ślubu Ingi i Maksa nie będzie?!

Od doby Maks (Mateusz Janicki) nie daje znaku życia. Inga (Małgorzata Socha) obawia się, że przestraszył się odpowiedzialności i nie dojdzie do ich ślubu.

Szczęśliwie okazuje się, że Maks został "porwany" przez Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Andrzeja (Adam Adamonis) na wieczór kawalerski. Gdy wydaje się, że wszystko idzie już zgodnie z planem, panna młoda nagle znika i nikt nie może jej znaleźć...

Reklama

To ostatnie dni Patrycji (Joanna Liszowska)  z Klarą (Łucja Michalik). Mimo iż wie, że sprawa jest przesądzona, bardzo ciężko jej na myśl o rozstaniu z dziewczynką. W tych trudnych dla niej chwilach luz i optymizm nowego sąsiada Artura (Paweł Małaszyński), na którego wpada na każdym kroku, jest dla niej niezwykle irytujący.

Ze względu na odległość wiejskiego domu od stolicy, Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) muszą zmienić dotychczasowy plan dnia.

Zuza (Anita Sokołowska) przyjeżdża do Gdańska, by zobaczyć się z synami. Na miejscu okazuje się, że Jasiek (Marek Bukowski) i chłopcy mieszkają z Sabiną (Anna Jażdżyk). Kobieta jest zazdrosna o młodą partnerkę męża, a dodatkowo ma wrażenie, że Jasiek próbuje ją odseparować od dzieci...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje