Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5049
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Przyjaciółki": Roma Gąsiorowska wierzy, że nigdy nie przestanie kochać męża...

Roma Gąsiorowska, czyli Wika Malewska z "Przyjaciółek", nie kryje, że zanim związała się z Michałem Żurawskim, czyli Piotrem Marczakiem z "Drugiej szansy", nie miała szczęścia do mężczyzn. - Spotykałam wcześniej niewłaściwych facetów - mówi.Reklama

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się dokładnie 15 lat temu, ale - choć od pierwszego wejrzenia zapałali do siebie ogromną sympatią i poczuli, że coś ciągnie ich do siebie - nie dali ponieść się emocjom i nie padli sobie w ramiona. Oboje byli wtedy związkach z innymi osobami...

- Spłoszyliśmy się i przez kilka lat unikaliśmy się nawzajem - wyznała aktorka w wywiadzie.

Dopiero po paru latach, gdy ich drogi znów się skrzyżowały, uznali, że powinni zostać parą. Doszli do wniosku, że są po prostu dla siebie stworzeni!

- Wcześniej każde z nas miało swoje doświadczenia, które wiele nas nauczyły. Gdy postanowiliśmy być razem, byliśmy już mądrzejsi i gotowi na siebie - wspomina Roma Gąsiorowska.

Michał Żurawski nie kryje, że to nie on oświadczył się Romie, ale ona jemu... Była pewna, że jest mężczyzną, na którego czekała całe życie, więc wkrótce po tym, jak zdecydowali się iść przez życie razem, poprosiła go, by został jej mężem. Na ślubnym kobiercu stanęli 10 kwietnia 2010 roku. O tym, że tego dnia - kilka godzin wcześniej - doszło do największej w dziejach Polski tragedii i że cały kraj okrył się żałobą po katastrofie samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem, dowiedzieli się od zaproszonych na ich ślub gości.

Wkrótce po ślubie Roma Gąsiorowska i Michał Żurawki przypieczętowali swoją miłość... tatuażami. Ona wytatuowała sobie na plecach imię ukochanego, on z kolei umieścił imię żony na nadgarstku. Dziś oboje żartują, że te tatuaże są ich pamiątką z podróży poślubnej.

Roma i Michał twierdzą, że są małżeństwem skrajnie niekonwencjonalnym i że jest między nimi więcej różnic niż rzeczy, które ich łączą.

- Pomimo ślubu, który był dla nad deklaracją, że chcemy być ze sobą na zawsze, nadal jesteśmy jednostkami odrębnymi - twierdzi aktor i dodaje, że jego największym marzeniem jest, by... zestarzeć się u boku ukochanej.

Odtwórczyni roli Wiki w serialu "Przyjaciółki" wierzy, że nigdy nie przestanie kochać męża.

- Nic nie zniweczy naszej miłości - powiedziała w wywiadzie.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje