Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5573
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Przeprowadzka, konfrontacja i demon zemsty

Już dziś przedostatni odcinek 6. sezonu „Przyjaciółek”, a w nim: Robert (Krzysztof Wieszczek) chce zamieszkać z Ingą (Małgorzata Socha), córka Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) wraca do domu, Patrycja (Joanna Liszowska) nie może uwierzyć, że Michał (Marcin Rogacewicz) ją okłamał, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) doskonale odnajduje się w roli mamy, a Zuza (Anita Sokołowska) zostaje demonem zemsty.


Reklama


Robert (Krzysztof Wieszczek) spędza noc z Ingą (Małgorzata Socha) w jej mieszkaniu. Zapomina zabrać swój T-shirt, który znajduje córka Gruszewskiej, Hania (Pola Figurska). Inga czuje się bardzo niezręcznie, gdy córka pyta, czy Robert z nimi zamieszka.

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) zabierają Julkę (Nicole Bogdanowicz) z aresztu. Anka jest szczęśliwa, ale jednocześnie bardzo niepokoi się o stan zdrowia Soni (Wiktoria Gąsiewska). Wie, że od tego wiele zależy.

Patrycja (Joanna Liszowska) po namyśle zgadza się, by Michał (Marcin Rogacewicz) wyjechał na staż do Dani. Wpada jednak w panikę, gdy dowiaduje się od Elżbiety (Elżbieta Jarosik), że Michał ją okłamał. Naprawdę staż będzie trwał rok! Nigdy nie spodziewała się, że mąż mógłby okłamać ją w tak ważnej sprawie.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) spędza coraz więcej czasu z małym Maciusiem (Krzysztof Podemski). Łukasz (Mikołaj Krawczyk) jest zadziwiony zmianą w zachowaniu swojej narzeczonej, która przez cały dzień przesiaduje z Maciusiem w domu i świetnie się przy tym bawi.

Zuza (Anita Sokołowska) postanawia zdemaskować Wojtka (Lesław Żurek) przed jego żoną Magdą (Karina Seweryn). Uważa, że jako kobieta, jest jej winna, chociaż tyle. Aranżuje spotkanie z Wojtkiem, który nie ma pojęcia, że to pułapka... A co dalej z Jerzym (Mariusz Bonaszewski) i Zuzą? Może przypadkowe spotkanie coś zmieni?

Na 11 odcinek przebojowych "Przyjaciółek" już dziś, o godzinie 21:05 w Polsacie. Zapraszamy!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje