Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7525
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Powstaną nowe odsłony serialu

Od 2 marca można oglądać nowe odcinki kultowych "Przyjaciółek". Okazuje się, że serial będzie kontynuowany, a fani mogą spodziewać się nowych odsłon z przygodami lubianych głównych bohaterek.

"Przyjaciółki": Powstaną nowe odsłony

Serial "Przyjaciółki" zadebiutował na antenie 6 września  2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek. Wygląda na to, że serial doczeka się nowych odsłon. Edward Miszczak powiedział, że nie zamierza kończyć produkcji.

"To jest taka pozycja, której bardzo Polsatowi zazdrościłem całe życie jako dyrektor programowy konkurencyjnej stacji" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl szef programowy i wiceprezes Polsatu.

Reklama

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"?

Po kłótni i wyprowadzce Anki w 20. sezonie "Przyjaciółek" Paweł wyjechał. Pretekstem była konieczność pomocy znajomemu, który ma kancelarię w Poznaniu. Tak naprawdę uciekł od Anki i decyzji, co dalej z ich związkiem. Anka ma na głowie całą kancelarię. Dużo pracuje, ale radzi sobie, jest swobodna, pewna siebie, pielęgnuje przyjaźń z dziewczynami. Klient Anki, proponuje jej  udział w programie telewizyjnym, miałaby być ekspertką prawną...

Inga wyznała Łukaszowi miłość. Teraz są parą, jednak tworzenie związku nie jest pozbawione wyzwań. Łukasz jest wolnym duchem, potrzebuje godzin samotności na ściance czy w lesie, chce też nadal podróżować. Marysia nie akceptuje Łukasza, chce, żeby się wyprowadził. Kiedy Łukasz próbuje znów wyjechać,  Inga stawia sprawę na ostrzu noża - albo zacznie stawiać czoła problemom, albo się rozstaną. Inga odkrywa, że w życiu Łukasza pojawiła się tajemnicza dziewczyna.

Wiktor i Patrycja są szczęśliwi po udanej operacji Wiktora. Szykują się do ślubu. Tuż przed ślubem okazuje się, że w sali, w której miało być przyjęcie, wybuchł pożar, catering nawalił, wszystko się sypie. Patrycja wpada w panikę. Ale dziewczyny organizują jej piękną ceremonię i przyjęcie.

Zuza i Błażej wyjeżdżają do Berlina, gdzie Markiewicz dostała ofertę pracy. Dziewczyny straciły kontakt z Martą - nie odbierała ich telefonów i wyprowadziła się z bloku Ingi.  Próbowały jej szukać, ale uznały w końcu, że jeśli chce zniknąć, to ma do tego prawo. Marta została w Warszawie, miała tu dużo zleceń.  

Uciekła od dziewczyn, bo wstydziła się swoje przeszłości. Podczas joggingu w parku Marta poznaje Borysa (Piotr Stramowski). Borys jest mężczyzną z dystansem do świata. Ma swoją przeszłość...  Ich przypadkowe spotkanie w parku zdecydowanie nie będzie należało do najprzyjemniejszych, ale mężczyzna okaże się niezwykle pomocny...

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama