Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5535
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Planowali ślub... Nigdy nie powiedzieli, dlaczego się rozstali!

Cała Polska wie, z kim spotykał się Mikołaj Kraczyk, zanim zdecydował się poślubić Sylwię Juszczak. O jego rozstaniu z Anetą Zając i burzliwym związku z Agnieszką Włodaczyk było naprawdę głośno... Nie wszyscy jednak pamiętają, że pierwszą ukochaną aktora była Karolina Nowakowska. To ona miała zostać jego żoną!

Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek", bardzo często widuje swą pierwszą wielką miłość - Karolinę Nowakowską, czyli niezapomnianą Olgę Jankowską z "M jak miłość". Parę razy w miesiącu występuje obok niej na scenie Teatru Komedia - w ciągu ostatnich lat zagrali razem w kilku spektaklach, obecnie można ich podziwiać w farsie "Zaręczony pogrążony".

Reklama

Karolina Nowakowska jest pierwszą kobietą, która skradła serce przystojnego aktora, co on sam potwierdził kiedyś w wywiadzie.

- Tak dojrzałej i świadomej miłości nie przeżyłem nigdy przedtem, naprawdę. Karolina jest moją największą miłością.

Wcześniej chyba nie zdawałem sobie dokładnie sprawy z tego, co to znaczy kochać, co to znaczy być kochanym, co to jest szczęście - powiedział w 2003 roku.

Mikołaj i Karolina poznali się w łódzkiej szkole teatralnej w 2001 roku. On był wtedy studentem, ona uczestniczyła w warsztatach przygotowujących do egzaminów wstępnych kolejnych kandydatów na aktorów.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje