Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 4355
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Patrycja jest w ciąży!

Co nowego w kolejnym odcinku "Przyjaciółek"? Zuza kontra "rozwydrzona smarkula", paranoja Anki, choroba i ciąża Patrycji...



Patrycja (Joanna Liszowska), mimo obaw, decyduje się na adopcję Bianki. Michał (Marcin Rogacewicz) wydaje się być najszczęśliwszym przyszłym tatą na świecie. Niestety, okazuje się, że Kochan jest poważnie chora.To jednak tylko początek zamieszania w życiu Patrycji, bo okazuje się, że jest również w ciąży.

Reklama

Zuza (Anita Sokołowska) jest szczęśliwa i zakochana. Wtrąca się jednak w życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski), pouczając Kate (Ilona Lewandowska). Dochodzi do ostrej wymiany zdań między kobietami.

Córka Jerzego zwierza się swojej siostrze. Inga (Małgorzata Socha) wyciąga do niej pomocną dłoń. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego, jak trudne Kate musiała mieć dzieciństwo.

Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie wie, jak reagować na zainteresowanie Maćkiem (Krzysztof Wach) ze strony młodszych kobiet. Ich zaloty przybierają agresywną formę, a to tylko pogłębia paranoję w głowie Strzeleckiej. Ze względu na trudną relację z Maćkiem sięga po alkohol. Na szczęście, we właściwym momencie ratują ją przyjaciółki.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) i Łukasz (Mikołaj Krawczyk) są w sobie zakochani po uszy. Spędzają razem wieczór. Gdy zaczynają się całować, Dorota przypomina sobie o czymś bardzo istotnym i... namiętny wieczór trzeba będzie odłożyć na później.

Nowy odcinek serialu "Przyjaciółki" 30 kwietnia o 21.05 w Polsacie. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje