Reklama

"Przyjaciółki": Odcinek 210. Wiktor wraca do serialu w zaskakujących okolicznościach!

Nowe dramaty i nowe wyzwania! Przed serialowymi przyjaciółkami trudne decyzje i wizyta... w szpitalu. Co wydarzy się w najnowszym odcinku?

"Przyjaciółki": Odcinek 210. Artur trafia do szpitala

W wyniku bójki w restauracji Artur (Paweł Małaszyński) stracił przytomność i trafił do szpitala. Mimo interwencji lekarzy, mężczyzna nie odzyskuje świadomości. Patrycja (Joanna Liszowska) nie może dowiedzieć się niczego więcej o jego stanie zdrowia, ponieważ nie jest do tego upoważniona. Kobieta zdaje sobie sprawę, że nie zna nikogo z rodziny Artura. Ponieważ Artur był klientem Anki (Magdalena Stużyńska), również ona czuje się odpowiedzialna za jego zdrowie.

"Przyjaciółki": Odcinek 210. Błażej powie Zuzie prawdę

Zuza (Anita Sokołowska) jest zdezorientowana propozycjami żony Błażeja (Izabela Zwierzyńska). Kobieta ewidentnie chciałaby się z nią zaprzyjaźnić. Błażej (Mateusz Damięcki) zapewnia Zuzę, że jego małżeństwo już nie istnieje. Hania (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) przedstawia rodzicom swoje plany na przyszłość, chce wyjechać do Ameryki, a jej chłopak Maciek (Rafał Szatan) bardzo ją w tym wspiera. Inga jest zaniepokojona tym, że Maciek ma na jej córkę tak ogromny wpływ.

 W odcinku po długiej przerwie pojawi się Wiktor (Paweł Deląg), a jego powrót będzie miał związek z wypadkiem Artura...

Reklama

Zobacz też: "Świat według Kiepskich": Serial wraca na antenę

"Przyjaciółki": Odcinek 210. Kiedy i gdzie oglądać?

Nowy odcinek "Przyjaciółek" już dziś, 23 września, o 21:05 w Polsacie!

Nowe odcinki obejrzysz też na PolsatGo, kiedy tylko chcesz!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje