Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 6077
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": O powodach ich rozstania mówili wszyscy oprócz... nich samych!

Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z „Przyjaciółek”, dla tysięcy mężczyzn jest ucieleśnieniem ideału – kobietą, za którą poszliby nawet do piekła! Wśród szczęśliwców, którym udało się podbić serce pięknej aktorki, jest Robert Rozmus, czyli niezapomniany dyrektor Krupski z „Bulionerów”. Przez kilka lat byli nierozłączni...

Znajomi Joanny Liszowskiej i Roberta Rozmusa byli w szoku, gdy ci - w 2004 roku - po kilku latach życia w związku nagle się rozstali. Tworzyli wspaniałą parę, nie widzieli poza sobą świata i bardzo poważnie myśleli o ślubie. Tymczasem, zupełnie niespodziewanie, postanowili rozpocząć nowe życie - tyle, że każde z nich... osobno.

Reklama

Joanna Liszowska nigdy nie rozmawiała z dziennikarzami o swoim związku z Robertem. Twierdziła, że boi się zapeszyć.

- Zdarzyło się, że jakaś para opowiedziała o sobie, a kiedy artykuł ukazał się w gazecie, informacje w nim zawarte nie były już aktualne - żartowała przed laty w szczerym wywiadzie, ale pytana o Roberta, z którym była wówczas związana, odmówiła jakichkolwiek komentarzy. Aktor był od niej 16 lat starszy, ale różnica wieku nie miała dla nich znaczenia. 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama