Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Nowe wyzwania w 17. sezonie

Inga, Zuza, Anka i Patrycja znów wspólnie stawiają czoło nieprzewidywalnemu losowi. Już od prawie dziewięciu lat w czwartkowe wieczory zapraszają do swojego świata. Nieidealnego, nie zawsze kolorowego, jednak wypełnionego prawdziwym wsparciem, dzięki któremu udaje im się pokonać nawet największe życiowe zakręty. "Przyjaciółki" od 4 marca w Polsacie.

Wiele już razem przeżyły - przyjaciółki świętowały zawodowe sukcesy, narodziny ukochanych dzieci, wznosiły toasty na ślubach, pocieszały po rozstaniach. Gdy któraś z nich traciła grunt pod nogami, bez zastanowienia biegły na pomoc, nawet gdy wymagało to pokonania setek kilometrów.

Zuza, Anka, Inga, Patrycja i Dorotka nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale zawsze wspierają i akceptują siebie takimi, jakimi są. Co przyniesie im przyszłość? Raz zaświeci nad nimi słońce, innym razem będą musiały przejść przez burze, ale nigdy nie będą szły przez nie same.

Reklama

Inga, mimo wielkiego uczucia, jakim darzyła Maksa, postanowiła raz na zawsze zakończyć ich związek. W 17. sezonie nie może jednak narzekać na samotność. W jej życiu niespodziewanie pojawia się nowy mężczyzna - Sajmon (w tej roli Jakub Sasak), trener Marysi. Od razu wpadają sobie w oko, choć oboje próbują temu zaprzeczyć... Czy taka przypadkowa znajomość dwóch zupełnie różnych osób przerodzi się w coś poważniejszego?

Zuza pracuje i mieszka w Warszawie. Niebawem czeka ją rozprawa rozwodowa z Jaśkiem. Na szczęście porozumieli się w kwestii opieki nad chłopcami. Tymczasem zachowanie Krzysia jest coraz bardziej niepokojące i nietypowe. Na początku podejrzewają, że jest to spowodowane nową sytuacją rodzinną, podróżami między Warszawą a Gdańskiem i z czasem wszystko się uspokoi. Tymczasem przyczyna takiego zachowania jest zupełnie inna... Zuza boi się, że może to być autyzm.

Artur zrezygnował z realizowania programu za granicą i został w Polsce. Wydaje się, że wszystko w życiu Patrycji zaczyna się nareszcie układać. Ma obok siebie wspaniałego mężczyznę, który codziennie ją zaskakuje i rozpieszcza, a jej syn go wręcz uwielbia. Jednak Artur razem ze wspólnikiem planuje otwarcie winiarni. Projekt całkowicie go pochłania i w związku z tym rzadko bywa w domu.

Anka i Paweł wrócili do Warszawy. Wspólnie prowadzą kancelarię, a oprócz tego spełnia się marzenie Pawła - zostaje wykładowcą na uczelni. Nabiera nowej młodzieńczej energii, chęci do działania, z radością przychodzi do pracy. Nowe zajęcie angażuje go na tyle, że zaczyna zaniedbywać sprawy kancelarii. Mało tego, Anka dostaje wiadomość, w której anonimowy nadawca sugeruje, że Paweł romansuje ze studentkami...


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy