Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5579
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Nowa seria na wiosnę

Życie nie szczędzi im wyzwań, ale mogą liczyć na siebie. Ich przyjaźń jest silniejsza niż codzienne (a także niecodzienne) kłopoty. Co nowego czeka bohaterki w powstającej obecnie kolejnej serii "Przyjaciółek"?

"Położenie wszystkich, nie licząc Zuzy (Anita Sokołowska) jest nie do pozazdroszczenia. Inga (Małgorzata Socha) nie ma pracy ani faceta i nie zanosi się na zmiany. Anka (Magdalena Stużyńska) po odkryciu, że Paweł znowu ją zdradza, postanawia się z nim rozwieść. Patrycja (Joanna Liszowska) uważa, że nie może być już z Michałem. Jest przekonana, że jej bezpłodność to poważny problem, który z pewnością zniszczyłby ich miłość" - mówi reżyser Grzegorz Kuczeriszka.

Reklama

Złośliwy dentysta



Ekipa pracuje na podwórku na warszawskim Żoliborzu. Przed chwilą oburzona Inga miała tu ostrą sprzeczkę z nowym sąsiadem (Filip Bobek). Jej irytacja wynika z tego, że Szymon nie sprząta po swoim psie i słucha bardzo głośnej muzyki.
 
- Wprowadziła się do nowego mieszkania i jak zwykle ma pod górkę - mówi Małgorzata Socha. - Nie będzie miała łatwo, konflikt przybierze na sile - potwierdza Filip Bobek.

Jego bohater, szanowany dentysta, samotnik, uważa Ingę za "czepialską paniusię" i bywa złośliwy, gdy nadepnie mu na odcisk.

- Z byłym mężem również czekają ją kłopoty. Andrzej kocha swoją sekretarkę Dorotę, ale z drugiej strony trudno mu wymazać z pamięci byłą żonę. Będzie naprawdę ciekawie - mówi Adam Adamonis-Krawczyk.

Przyjaźń rywalek?



- Inga i Dorota zaczną czuć się coraz lepiej w swoim towarzystwie - dodaje Agnieszka Sienkiewicz, chwaląc charakteryzatorki, dzięki którym jej bohaterka wygląda "coraz bardziej wystrzałowo". Zmiany czekają Zuzę. - Zatwardziała do tej pory singielka jest w związku. Ale życie we dwójkę z Wojtkiem (Lesław Żurek) nie jest pozbawione napięć - dodaje Anita Sokołowska.

Nową serię zobaczymy na wiosnę.

ART

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje