Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5309
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska dostała własny program

Na antenie telewizji ID już od 18 maja emitowany będzie program "Niepokonane". Przytacza on prawdziwe historie napadniętych i brutalnie zaatakowanych kobiet, którym cudem udało się uciec z rąk napastnika - jest to jedna z głównych premier na antenie ID w tym roku. Gospodynią programu została Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z "Przyjaciółek", która w każdym z odcinków przedstawi sylwetki poszczególnych bohaterek.Marta, która zawsze nosi w torebce gaz pieprzowy i ukończyła kurs samoobrony, bardzo dobrze wie, że świadomość czyhających na kobiety niebezpieczeństw i umiejętność szybkiej reakcji w sytuacji zagrożenia to podstawa.

Reklama

Aktorka zgodziła się wziąć udział w tym programie, gdyż poruszane w nim tematy uważa za niezwykle ważne. Zdaniem Marty, ważne jest, aby kobiety edukowały się w temacie samoobrony i przez to były bezpieczniejsze.

- Choć jesteśmy słabszą płcią niż mężczyźni to nie znaczy, że nie możemy być niepokonane - dodaje prowadząca.

Program pokazuje inspirujące historie kobiet, które udowodniły, że nie należy ulegać panice. Bohaterkami programu są z pozoru zwykłe kobiety, ale fakt, że miały odwagę stawić czoła przeciwnikowi, czyni je wyjątkowymi. 

Program powstał na podstawie amerykańskiego pierwowzoru, który w Stanach Zjednoczonych zrobił wielką karierę. Zdjęcia do programu kręcono w Warszawie, w industrialnych wnętrzach byłych praskich fabryk przy ul. Podskarbińskiej.

Prowadząca program podkreśliła, że dzięki opowiedzianym historiom, kobiety, które obejrzą ten program, ale również sama Marta, mogą być bardziej uwrażliwione na to, co dzieje się wokół nich.

Zdaniem aktorki przede wszystkim trzeba być uważnym, mieć wyobraźnię i nauczyć się przewidywać.

Pierwszy odcinek programu Niepokonane" z Martą Żmudą Trzebiatowską w roli prowadzącej już 18 maja o godzinie 22.00 w telewizji ID.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje