Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5241
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska chce jak najszybciej zostać mamą!

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z „Przyjaciółek”, i Kamil Kula, czyli Robert z „Singielki”, bardzo poważnie myślą o powiększeniu rodziny. Aktorska para, która 26 września stanęła na ślubnym kobiercu, nie chce zbyt długo czekać na potomka...


Reklama

Jak informuje jeden z tygodników, Marta Żmuda Trzebiatowska marzy o tym, aby mieć dziecko. Wkrótce wybiera się z mężem w daleką podróż do Azji, podczas której ma zamiar przekonać Kamila Kulę, że powinni jak najszybciej zostać rodzicami, bo córka lub syn będzie wspaniałym dopełnieniem ich wielkiego szczęścia!

31-letnia Marta i młodszy od niej o 5 lat Kamil są piękną parą. Ślub, który odbył się w pod koniec września we wsi Radoszki położonej niedaleko Brodnicy, oboje traktują jak ogromną odpowiedzialność i jak... cudowną przygodę.

- Małżeństwo to dla mnie ład, porządek, ale i szaleństwo. Obowiązki, ale i wspólna zabawa. Romans to chaos... Pomimo młodego wieku przekonałam się już, że ład ciągnie cię ku górze, daje przestrzeń do życia, a nieład zabiera energię, nie dając nic w zamian - powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska w wywiadzie.

Aktorka twierdzi, że swój związek z Kamilem Kulą buduje na przyjaźni, wspólnych pasjach i podobnym podejściu do tego, co przynosi życie.

- Zawsze miałam konkretne marzenia - dom, rodzina. To są moje wartości - mówi, dodając, że jej mąż myśli dokładnie tak samo.

- Jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, wynieśliśmy z domów podobne wartości - wyznała w wywiadzie dla "Vivy!".

Marta nie kryje, że skoro podjęła decyzję o zamążpójściu, jednocześnie zdecydowała się na posiadanie rodziny, a ta nie może być przecież pełna i szczęśliwa bez dzieci. To, że śliczna aktorka jest już gotowa na macierzyństwo, jej znajomi zdradzili w rozmowie z jednym z tygodników.

- Marta marzy, by zostać mamą. A jest znana z tego, że gdy czegoś chce, nie ma dla niej przeszkód - czytamy w "Świat i Ludzie".

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska | Kamil Kula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje