Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha zdradza, co w nowych odcinkach. Ingę czekają dylematy

Wiosną w Polsacie zadebiutują nowe odcinki "Przyjaciółek". Jakie przygody i wyzwania czekają nasze ulubione bohaterki? Małgorzata Socha zdradza, że przed Ingą poważne dylematy - jak je rozwiąże? Przekonamy się wkrótce na antenie Polsatu.

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha o nowych odcinkach. Co się wydarzy w życiu Ingi?

Finał ostatniego sezonu "Przyjaciółek" dostarczył widzom wielu skrajnych emocji. 

Co wydarzy się w nowych odcinkach? O tym opowiedziała nam Małgorzata Socha podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Ingę czekają poważne dylematy. Marysia nie będzie chciała zaakceptować Łukasza. Jak jedna z tytułowych "Przyjaciółek" rozwiąże tę sytuację?

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"?

Po kłótni i wyprowadzce Anki w 20. sezonie "Przyjaciółek" Paweł wyjechał. Pretekstem była konieczność pomocy znajomemu, który ma kancelarię w Poznaniu. Tak naprawdę uciekł od Anki i decyzji, co dalej z ich związkiem. Anka ma na głowie całą kancelarię. Dużo pracuje, ale radzi sobie, jest swobodna, pewna siebie, pielęgnuje przyjaźń z dziewczynami. Klient Anki, proponuje jej  udział w programie telewizyjnym, miałaby być ekspertką prawną...

Reklama

Inga wyznała Łukaszowi miłość. Teraz są parą, jednak tworzenie związku nie jest pozbawione wyzwań. Łukasz jest wolnym duchem, potrzebuje godzin samotności na ściance czy w lesie, chce też nadal podróżować. Marysia nie akceptuje Łukasza, chce, żeby się wyprowadził. Kiedy Łukasz próbuje znów wyjechać,  Inga stawia sprawę na ostrzu noża - albo zacznie stawiać czoła problemom, albo się rozstaną. Inga odkrywa, że w życiu Łukasza pojawiła się tajemnicza dziewczyna.

Wiktor i Patrycja są szczęśliwi po udanej operacji Wiktora. Szykują się do ślubu. Tuż przed ślubem okazuje się, że w sali, w której miało być przyjęcie, wybuchł pożar, catering nawalił, wszystko się sypie. Patrycja wpada w panikę. Ale dziewczyny organizują jej piękną ceremonię i przyjęcie.

Zuza i Błażej wyjeżdżają do Berlina, gdzie Markiewicz dostała ofertę pracy. Dziewczyny straciły kontakt z Martą - nie odbierała ich telefonów i wyprowadziła się z bloku Ingi.  Próbowały jej szukać, ale uznały w końcu, że jeśli chce zniknąć, to ma do tego prawo. Marta została w Warszawie, miała tu dużo zleceń.  

Uciekła od dziewczyn, bo wstydziła się swoje przeszłości. Podczas joggingu w parku Marta poznaje Borysa (Piotr Stramowski). Borys jest mężczyzną z dystansem do świata. Ma swoją przeszłość...  Ich przypadkowe spotkanie w parku zdecydowanie nie będzie należało do najprzyjemniejszych, ale mężczyzna okaże się niezwykle pomocny...

"Przyjaciółki": Nowi bohaterowie w 21. sezonie. Kiedy emisja?

Wiosną Inga, Patrycja, Anka, Zuza i Marta przeżyją wiele zawirowań i to takich, które trudno nam sobie wyobrazić. Do obsady dołączają wspomniany wcześniej Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska. Nowe postacie to nowe wyzwania w życiu bohaterów. Jakie? Przekonamy się już 2 marca, o godzinie 21.05.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy