Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5052
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska po raz pierwszy szczerze o dzieciach

Magdalena Stużyńska od lat nie wypowiada się na tematy rodzinne, nie mówi w wywiadach o dzieciach, ani nie pokazuje rodziny w kolorowych magazynach. W najnowszym "Twoim Stylu" po raz pierwszy uchyliła drzwi to swojego życia rodzinnego. Jacy są, skrzętnie ukrywani synowie Magdy Stużyńskiej, Bruno i Gustaw?
Jak wychowujesz synów?


- Oczywiście na prawdziwych facetów. Czyli jak mówiłam, odpowiedzialnych. Myślę, że z braku tej cechy biorą się wszelkie konflikty - małe i wielkie. (...)

- Latami byłam wobec dzieci niekonsekwentna. Przekonana, że muszę dać im bezwarunkową miłość. Błąd. Chłopcy mają różne charaktery. Starszy potrzebuje - jak ja - ram i dyscypliny. Gdy na etapie buntu próbował przekraczać wszystkie granice, ratowałam się fachową wiedzą. Książka "Mały tyran" była dla mnie przełomem. Zrozumiałam, że jeśli nie wezmę Bruna w garść, będą problemy. To silna osobowość: uparty, musi mieć rację. Młodszy Gustaw to sama słodycz, ale starszy brat jest dla niego idolem i największym autorytetem. W efekcie obaj próbują wchodzić mi na głowę...

Zdarza się, że masz dość?

- Sceny z życia zachowam dla siebie. Ale oni, nawet jeśli mnie wkurzą, to zaraz rozczulą. Na przykład wczoraj mój syn wyciągnął z półki książkę Nigelli Lawson  i spytał: "Mamo, co upieczemy na święta? I od razu zróbmy listę prezentów". A ja wzruszona pomyślałam: udało mi się nauczyć chłopaków "domu". Ojciec pokazuje im męski świat: piłkę, basen, rajdy samochodowe. A ja cieszę się, gdy Bruno i Gustaw chcą piec ze mną pierniki.

Więcej szczegółów z życia prywatnego Magdaleny Stużyńskiej w najnowszym "Twoim Stylu".

Reklama

Magdę możecie oglądać co czwartek w roli Anki, która w serialu opiekuje się niesfornymi bliźniakami i zbuntowaną nastolatką. Najnowszy odcinek "Przyjaciółek" już 23 października w Polsacie o godz. 21.00. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje