Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5111
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Krzysztof Wieszczek został... blogerem!

Krzysztof Wieszczek, który dołączył właśnie do obsady „Przyjaciółek”, dopiero niedawno osobiście przekonał się, co to znaczy być... gwiazdą. Swoje wrażenia z pobytu na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie był wprost oblegany przez fanki, postanowił opisać na założonym właśnie blogu.

Do tego, by zostać blogerem, namówiła Krzysztofa Wieszczka Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, która już od dwóch lat regularnie dzieli się z czytelnikami swego bloga swoimi przemyśleniami i opisuje wszystko, co dzieje się w jej życiu.

Reklama

Krzysztof i Agnieszka zaprzyjaźnili się podczas przygotowań do występów w 3. edycji polsatowskiego „Tańca z gwiazdami” i, choć od chwili, gdy zdobyli Kryształową Kulę, minęło już kilka miesięcy, wciąż mają ze sobą świetny kontakt. Ostatnio byli razem na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i właśnie tutaj Krzysztof Wieszczek podjął decyzję o pisaniu własnego bloga.

Jako bloger zadebiutował w środę – 8 lipca – od opisania w sieci swoich wrażeń z Międzyzdrojów. W swym pierwszym poście przedstawił siedem powodów, dla których warto było pojechać na Festiwal Gwiazd.

- Warto było spotkać się oko w oko z publicznością (przemiłą) i dostać zakwasów w nadgarstku od składania autografów, przekonać się, że dzieci to najwdzięczniejsza i jednocześnie najbardziej wymagająca widownia, obejrzeć mecz reprezentacji artystów polskich w piłce nożnej w temperaturze 37 stopni w cieniu i cieszyć się, że nikt nie umarł na zawał – napisał.

Wszystko wskazuje na to, że blog Krzysztofa Wieszczka szybko stanie się hitem internetu!

Aktor już swoim debiutanckim postem udowodnił bowiem, że ma lekkie pióro i ogromne poczucie humoru, a na świat patrzy z wielkim optymizmem. W dniu, kiedy wystartował blog Krzysztofa Wieszczka, aktor potwierdził też oficjalnie, że dołączył do obsady „Przyjaciółek” (w Warszawie kręcone są zdjęcia do 6. serii).

- To już oficjalne! Od września będziecie mogli oglądać mnie w serialu „Przyjaciółki” na antenie Polsatu. Nieźle namieszam w życiu jednej z bohaterek – napisał na swej tablicy na Facebooku.

O swoich wrażeniach z pierwszych dni na planie „Przyjaciółek” Krzysztof już niebawem z pewnością opowie na blogu, który właśnie zaczął prowadzić.

Zajrzyjcie do naszej galerii – znajdziecie w niej zdjęcia Krzysztofa Wieszczka z Międzyzdrojów oraz z planu 6. serii „Przyjaciółek”.

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Krzysztof Wieszczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje