Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5580
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Katarzyna Zielińska w roli czarnego charakteru

Katarzyna Zielińska na razie musi odłożyć swoje wakacyjne plany. Aktorka właśnie dołączyła do obsady serialu "Przyjaciółki", w którym wcieli się w postać czarnego charakteru, Alicji.


Reklama

Plany wakacyjne Kasi Zielińskiej nieco pokrzyżował angaż w serialu "Przyjaciółki". Aktorka wcieli się w postać Alicji, ambitnej kobiety, która pnie się po szczeblach korporacyjnej kariery.

- Rola Alicji jest wymagająca. To bardzo ambitna kobieta pracująca w korporacji. Ta cecha w połączeniu z uporem i determinacją w dążeniu do celu, powoduje, że moja bohaterka może być nielubiana i bardziej postrzegana jako rywalka, aniżeli koleżanka. To pierwsze wrażenie może być złudne, o czym mam nadzieję przekonają się widzowie serialu. Cieszę się, że dołączyłam do ekipy "Przyjaciółek". Na początku miałam pewne obawy - bo nie jest łatwo wejść do zgranej, sprawdzonej w "bojach" ekipy, ale przyjęto mnie niezwykle serdecznie i za to wszystkim chcę podziękować - opowiada Kasia Zielińska.

Tuż po zakończeniu zdjęć aktorka pakuje walizki i wyrusza na wakacje do Grecji, gdzie, jak zapowiada, zamierza się zaszyć wraz z mężem na kilka dni.

- Zawód aktora jest wymagający i konieczna jest elastyczność, musimy dopasować urlop do planów zawodowych. Jestem zwolenniczką wypoczynku, uważam, że choć na kilka dni należy się oderwać od codziennych obowiązków. Dlatego w tym roku wraz z mężem udamy się na jedną z moich ulubionych greckich wysp. Jej nazwa niech pozostanie moją słodką tajemnicą. Zamierzamy się zaszyć na kilka dni - wyznaje aktorka.swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje