Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Katarzyna Zielińska odniosła się do plotek o ciąży

Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się chronić swoją prywatność i nie opowiadają w kolorowej prasie o wszystkich szczegółach życia swojej rodziny. Kiedy więc w mediach pojawiła się wieść o ciąży aktorki, wszyscy czekali, czy okaże się ona prawdą, tym bardziej, że już wiele razy posądzano ją o stan błogosławiony.


Reklama


Informację o tym, że Katarzyna Zielińska oczekuje na pierwsze dziecko, podał jeden z dwutygodników, powołując się na rozmowę ze znajomymi serialowej Marty z "Barw szczęścia".

Dowodem miały być coraz luźniejsze sukienki, spod których widać lekko zaokrąglony brzuszek aktorki. Według doniesień Zielińska miałaby urodzić na początku przyszłego roku. Ona sama nie komentowała tych rewelacji. Do czasu.

Po kilku tygodniach aktorka zdecydowała się jednak stanowczo zaprzeczyć tym doniesieniom : "Zdecydowanie nic mi nie wiadomo, żebym spodziewała się dziecka" . - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Media spekulują, że gwiazda przestraszyła się możliwości utraty roli, w szczególności, że w ostatnim czasie los był dla niej bardzo łaskawy.

Aktorka dołączyła do obsady "Przyjaciółek", a jesienią będziemy mogli ją oglądać w nowym serialu TVP2 "O mnie się nie martw". W końcu nie byłby to pierwszy przypadek, kiedy ciąża przeszkodziłaby w rozwoju aktorskiej kariery.

Tabloidy traktują jednak te zaprzeczenia z przymrużeniem oka. Ukrywanie ciąży w polskim show biznesie jest powszechnie znane. Jej koleżanka po fachu, Małgorzata Kożuchowska, choć ma już widoczne ciążowe krągłości, do tej pory nie udzieliła komentarza w tej sprawie.

Cóż, takie informacje najlepiej weryfikuje czas.

Jedno jest pewne, brzuch Katarzyny Zielińskiej jeszcze nie raz zagości na pierwszych stronach gazet.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje