Reklama

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska zachwyca w sieci!

Gwiazda "Przyjaciółek" od lat zachwyca nie tylko na ekranie. Chociaż jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, to znaleźć można na nich głównie zdjęcia i relacje z planów filmowych oraz selfie. Niedawno wrzuciła fotografię, która zachwyciła fanów.

Joanna Liszowska w skąpym stroju

Joanna Liszowska nie należy do grona artystek, które relacjonują swoją codzienność w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że zaniedbuje swoich fanów! Wręcz przeciwnie. Aktorka co jakiś czasu publikuje w sieci kadry z realizacji kolejnych projektów zawodowych, nie brakuje też odważniejszych ujęć, na których z dumą prezentuje swoje wdzięki. 42-latka już nie jeden raz pokazała, że doskonale wie, jak podkreślić swoją kobiecość i seksapil. Tak jest i tym razem.

W instagramowej galerii Joanny Liszowskiej pojawiły się czarno-białe fotografie, na których artystka zaprezentowała się w niezwykle seksownym stroju. Prześwitująca stylizacja z zalotnymi frędzlami i głębokim dekoltem rozgrzała internautów. 

Reklama

Joanna Liszowska bez makijażu!
 

Joanna Liszowska kusi, internauci komentują

Zalotne kadry zrobiły ogromne wrażenie na instagramowych obserwatorach aktorki. Pod publikacją Joanny Liszowskiej, która życzyła swoim wielbicielom "apetycznego wieczoru", pojawiła się lawina serduszek i potężna fala komplementów:

Autor: Katarzyna Solecka
RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje