Reklama

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska niczym Shakira! Fani zachwyceni!

Joanna Liszowska, czyli Patrycja z "Przyjaciółek", wciąż dzieli się z fanami swoimi wakacyjnymi fotografiami. Ostatnio, za sprawą instagramowego wpisu, wróciła pamięcią do gorących, letnich chwil. Fani wprost zachwycili się zdjęciem gwiazdy, a pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. We wpisach obserwatorów aktorki nie zabrakło porównań do... Shakiry.

Joanna Liszowska - Instagram

Macie dość szarej, jesiennej aury? W takim razie powinniście odwiedzić Instagram Joanny Liszowskiej! Aktorka doskonale znana teatralnej i serialowej publiczności postanowiła powrócić pamięcią do słonecznych dni spędzanych na piaszczystej plaży. Patrycja Kochan z "Przyjaciółek" przy okazji "przemyciła" także słoneczne promienie i gorącą temperaturę do sieci, publikując iście wakacyjny kadr.

Na wspomnianej fotografii Joanna Liszowska - odziana w strój kąpielowy - została uwieczniona w dość śmiałej pozie. Uwagę zwraca zarówno sposób prezentacji aktorki, jak i jej letni look. Wszystko to w połączeniu dało istną eksplozję komplementów, a internauci pokusili się też po liczne porównania.

Reklama

Jak Shakira!

Użytkownicy sieci zgodnie stwierdzili, że Joanna Liszowska w takim wydaniu bardzo przypomina Shakirę!

"Myślałam, że Ty to Shakira",

"Ale sexi , Shakira wymięka, choć podobna do ciebie",

"Polska Shakira",

"Ale ogień, Asiu, jesteś piękną kobietą."

Joanna Liszowska to aktorka, która chętnie dzieli się z internautami kadrami dotyczącymi zarówno jej prywatnego, jak i zawodowego życia. Jej Instagram śledzi imponująca liczba obserwatorów, a sama właścicielka konta dba o to, by pojawiały się na nim nowe treści. Jak widać, 42-letnia gwiazda doskonale odnajduje się zarówno na planie filmowym, jak i podczas sesji zdjęciowych! Też widzicie podobieństwo Liszowskiej do Shakiry?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje